Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kardashian/Jenner ailesinin saçları peruklu çıktı
Kardashian/Jenner ailesinin saçları peruklu çıktı
Kardashian/Jenner ailesinin saç stilindeki cesaretlerinin altında yatan sır belli oldu.
Moda 15 Ağustos 2016 - 12:32

Her dönem stilleriyle ve cesur değişimleriyle isimlerinden söz ettiren Kardashian ve Jenner ailesi üyelerinin keskin saç değişimlerinde büyük riskler aldığını sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Ailenin son zamanlarda gözdesi renk renk, model model peruklar… Özellikle Kylie Jenner’ın evinde bulunan peruk koleksiyonu ise ağızları açıkta bırakacak cinsten.

İşte gerçekle ayırt edilemeyecek kadar güzel görünen Kardashian perukları..

Mint yeşili saçlarıyla büyük beğeni toplayan Kylie, yeni görümüyle çılgınca bir değişim yaptığını düşündürmüştü. Kylie’nin yeşil saçları o dönem renkli saçlar içinde en popüler renk olarak tercih edildi. Elbette peruktu..kyliemint

Kim Kardashian, eşi Kanye West'in Yeezy Season 3 şovuna oldukça cesaret isteyen bir renk ile; platin sarısı saçları eşliğinde katılmıştı. Kim’in platin saçları da doğal görünümlü perukları arasında yerini aldı.

kimsari

İhtişamlı elbisesi ile Met Gala'ya damgasını vuran Kylie sade makyajı ve bob kesim saçlarıyla dikkatleri üzerine çektmişti. Ama elbette bu kısacık saçlar da Kylie’nin peruklarındna bir tanesiydi…

kylie

2015 AMA stili ve kahküllü saçlarıyla taze bir görünüm elde eden Kendall, “Neyse ki sahte kahküller her zaman iyi bir çözüm” diyerek etkinlik sonrası kahküllerinin sahte olduğunu açıklamıştı.

kendall

Kendall + Kylie markasının Nordstrom'daki tanıtım etkinliğine katılan Kylie uzun karamel saçlarıyla herkesin büyük beğenisini toplamıştı. Tabii bu saçlar da peruk çıktı.
kyliesari

Geçtiğimiz hafta Kylie’nin 19. yaş gününe özel stilinde gördüğümüz kızıl saçları… Doğal örgüleriyle o kadar gerçekçiler ki.. Ancak bu saçlar da Tokyo’dan başka bir peruk.
kyliekizil

Kim Kardashian için değişim çanları çalmaya devam ederken, son adımını da lob kesim saçlarıyla yapmıştı. Her birimiz uzun saçlarını kestirip, rengini değiştirdiğine inanmıştık ki… Bu saçları da peruk çıktı.

kim
Son güncelleme: 12:33 - 15.08.2016

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.