Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kaşlarınızı kalınlaştırmak için bunları yapın
Kaşlarınızı kalınlaştırmak için bunları yapın
İşte kalın kaşlar için yapmanız gerekenler
Moda 29 Ocak 2016 - 09:27

Kaşlarınız ince ve kalınlaştırmak istiyor ya da çeşitli sebeplerden dolayı dökülen kaşlarınızı yeniden eski haline getirmek istiyorsanız, önerilerimizi dikkate almanızda fayda var. İşte kalın kaşlar için yapmanız gerekenler.

Foto: Shutterstock
Kaşlarınızı kalınlaştırmak istiyorsanız onlara bir süre dokunmamanızda fayda var. Bu süreçte kaşlarınız biraz dağınık görünse de seyrek kaşlarınızı kalınlaştırmak için biraz zamana ve kaşlarınızı almamaya ihtiyacınız var.

Peeling sadece cilde yapılır mı demeyin. Kaşlarınızdaki ölü derilerden kurtulmak için diş fırçası yardımıyla kaşlarınıza yavaşça peeling yapabilirsiniz. Bu işlem kaşlarınızın uzama sürecini hızlandıracaktır.


Kaşlarınızın kısa sürede ve sağlıklı bir şekilde büyümesi için bir diğer seçenek ise besleyici serumlar. Saçlarını için de kullanabileceğiniz bir vitamin olan biotin’i uygulayabilirsiniz.

Dökülen kaşlarınızn yerini kalıştırmak için uğraşırken bu süreci daha kolay geçirmek için kaş farlarını tercih edebilirsiniz. Daha belirgin ve daha koyu kaşlara sahip olacaksınız.

Kaşları uzatırken yaşanan en önemli sorun dağınık görünmesi. Bu süreçte kaş jeller kullanarak sabitleyebilir ve uygulamayı yaptıktan sonra kaş fırçası ile üzerinden geçerek parlak görüntüsünden kurtulabilirsiniz.

Son güncelleme: 09:31 - 29.01.2016