Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kate Middleton’ın saç bakım sırları
Kate Middleton’ın saç bakım sırları
Daniel GalvinJr., Middleton’ın saç bakım sırlarını paylaştı.
Moda 19 Eylül 2016 - 11:44

Parlak ve güçlü saçlarıyla katıldığı davetlerde her zaman dikkatleri çeken Kate Middleton’un saç bakım sırrı ne dersiniz? Kraliyet ailesinin saç stilistliğini üstlenen Daniel GalvinJr., Middleton'ın saç bakım sırlarını paylaştı.

kate-middleton

Eğer sizin için oldukça önemli bir davete katılacaksanız o halde davet öncesi saçlarınıza detoks yapmayı ihmal etmeyin. Tıpkı Kate Middleton gibi… Yıkadığınız saçlarınızın nemini aldıktan sonra Galvin'in özel saç maskesi tarifini uygulayın. Bir çay bardağının içindeki sıcak suya: 1 çay kaşığı C Vitamini tozu, 1 çay kaşığı elma sirkesi, 1 çay kaşığı E Vitamini yağı, 1 çay kaşığı Hindistan cevizi yağı ekleyin. Parlak ve sağlıklı saçlara merhaba deyin.

beachwavesreuters

Fazla kimyasal içeren şampuanlardan uzak durun. Bu tip şampuanlar saç derinize zarar vereceği için her zaman nötr pH dengesi 5.5 olan bir şampuan tercih edin.

Saç bakımınızda ısıyı eksik etmeyin. Saçlarınıza düzenli olarak uyguladığınız argan yağı içerikli maskeyi uyguladıktan sonra, bir el havlusunu hafif ısıtın ve saçlarınıza sarın. Böylece maske saçlarınıza daha iyi işlemiş olacak.

800

Galvin, Middleton'ın sağlıklı saçlarının sırrının Düşes'in saçlarına her daim önem göstererek bakım yapması olduğunu söylüyor. Galvin’in Kate Middleton gibi saçlara sahip olmak için son tavsiyesi ise kurutma makinesini çok yakın tutmadan saçı kurutmak.

kate-middleton-sac-rengini-nasil-koruyor-11631-1362016115159
Son güncelleme: 13:27 - 19.09.2016