Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kendall Jenner’ın da kabusu isteyenmeyen tüyleri
Kendall Jenner’ın da kabusu isteyenmeyen tüyleri
Kendall Jenner, istenmeyen tüylerinden kurtulmaya 7 gün önceden başlıyor.
Moda 12 Şubat 2016 - 09:58

Kendall Jenner da olsanız, istenmeyen tüylerle başınız dertte olabiliyor. Podyumların gözde mankeni Kendall, bu durumdan kurtulmanın tam bir zaman kaybı olduğunu söylüyor.

Kendall Jenner - Foto: FameFlynet

Her yıl merakla beklenen Victoria’s Secret Fashion Show’un sahne arkasında hummalı çalışmalara dönüyor. Yürüyüş provaları, spor rutinleri ve elbette vücutlarındaki tüylerden nasıl kurtuldukları her zaman en çok merak edilen konular arasında yer alıyor.

Victoria’s Secret  kadrosunun en taze modellerinden Kendall Jenner, kendi web sitesinden bu görkemli şova nasıl hazırlandıklarına dair küçük bir sır verdi. Bu da herkesin merakla beklediği ve Kendall Jenner’ın bile vücudundan kurtulmak istediği tüylerle ilgiliydi.

Kendall Jenner - Foto: FameFlynet

Kendall’ın paylaşımına göre büyük şovdan tam 7 gün önce vücudunun her santimetrekaresindeki tüylerden lazerle kurtulmak 2 saatini alıyor. Ve bu durum sadece şov zamanı değil, günlük hayatında yaz- kış mevsimi için de geçerli oluyor.