Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kiğılı 2016-17 Sonbahar-Kış Koleksiyonu
Kiğılı 2016-17 Sonbahar-Kış Koleksiyonu
12 Ekim Çarşamba günü saat 20.00’de gerçekleşen defilede 2016-17 Sonbahar-Kış Koleksiyonunu son trend dokunuşlar, zengin renk tonları, güçlü ve modern bir çizgiyle yansıtan marka, erkek giyiminde sezona damgasını vurdu.
Moda 13 Ekim 2016 - 10:11

Türkiye'de perakende sektörünün kurucuları arasında yer alan Kiğılı, Türk moda perakendesine desteğini vurgulamak ve sektöre güvenin artmasına katkı sağlamak için bu yıl ilk defa Fashion Week Istanbul'a katıldı.

Defileye katılanlar arasında, markaya ait özel tasarım kıyafetiyle İvana Sert, Fenerbahçe teknik direktörü Dick Advocaat, Abdullah Avcı, Ali Yıldırım, Adını Sen Koy dizisi oyuncularından Erkan Meriç, Ezgi Baran yer alıyordu.

ivanasert
Sezon açılışının ardından ilk kez görücüye çıkan marka, 2016-17 Sonbahar-Kış Koleksiyonu stil sahibi şehirli erkeğin güçlü, yenilikçi yanını ortaya çıkaran tasarımlarıyla dikkat çekti. Geleneksel çizgilerin modern dokunuşlarla kuvvetlendirildiği koleksiyonda, doğal tonlar, yoğun maviler ve zengin sonbahar tonları ön plana çıkıyor. Dünya trendlerini yansıtan geometrik tekrarlı ve dama desenler bu sezon erkek giyiminde maskülenliğin dışavurumunu yansıtıyor.

kigiliic

2016-17 Sonbahar-Kış Koleksiyonu Sait Çakıcı'nın Kreatif Direktörlüğünde hazırlanırken, defilenin koreografisine ise Uğurkan Erez imza attı.