Reklamsız Sözcü

Kim Kardashian’ın akşam stili

Kim Kardashian, eşi Kanye West ile akşam yemeğinde...
12:4730 Ağustos 2016
Kim Kardashian’ın akşam stili
Kim Kardashian, eşi Kanye West ile akşam yemeğinde...

Bir süredir eşi Kanye West ile aralarının açık olduğu, geçtiğimiz haftaya damga vuran Meksika tatiline de bu yüzden yalnız gittiği söylenen Kim Kardashian, eşiyle birlikte akşam yemeği yedi.

kimkanye

İkilinin bir arada olmasından ziyade dikkatleri her zaman olduğu gibi Kardashian çekti. Baştan aşağı beyazlara bürünen 35 yaşındaki Kim Kardashian, muhteşem görüntüsüyle yine adından söz ettirdi.

kimk

Önceki gece MTV Video Müzik Ödülleri’nde giydiği bol dekolteli elbisesinin ardından beyaz mini bir jean etek giyen Kardashian, üzerine de yine derin göğüs dekolteli beyaz bir bluz giydi. Pembe tonlarında ipli, şeffaf ayakkabılarıyla görünümünü tamamlayan Kardashian, üzerine yerlere kadar uzanan beyaz bir ceket almayı da ihmal etmedi.

Bir süredir alışık olduğumuz kontürlü makyaj stilini geride bırakan Kardashian, ışıltılı yaz makyajı ile taze bir görünüm elde ederek güzelliğini gözler önüne serdi.

kimkar-
İLGİLİ HABERMtv Video Müzik Ödülleri 2016 kırmızı halı görünümleriMtv Video Müzik Ödülleri 2016 kırmızı halı görünümleri

SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet Whatsapp