Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kim Kardashian’ın tuhaf sokak stili şaşırttı
Kim Kardashian’ın tuhaf sokak stili şaşırttı
Kim Kardashian bu kez şaşırttı.
İmge BALIK
Moda 31 Ağustos 2016 - 10:22

‘Üstü kaval altı şeşhane’ diye bir deyim vardır bilir misiniz? Genellikle giyim kuşamla ilgili tezat durumlarda kullanılır… İşte 35 yaşındaki reality yıldızı Kim Kardashian da bu deyime giydiği kıyafetle adeta hayat vermiş oldu.

Son günlerde şıklığı ve verdiği kilolarla adından söz ettiren Kim Kardashian, eşi Kanye West ile New York sokaklarında oldukça ilginç kıyafetiyle görüntülendi, bir hayli de hayal kırıklığına uğrattı.

kimic

Göğüs uçlarının göründüğü korse görünümlü transparan bir büstiyer giyen Kim Kardashian, dizinde biten taytı, üzerinde sabahlığı aratmayan işlemeli pardesüsü ve ayağında ise bol tüylü terlikleriyle New York sokaklarında salındı. Kardashian’ı görenler ilginç stilini yorumlamakta zorlanırken, sadece birkaç gün önceki şık Kim Kardashian’ın yeni görünümüyle şoke oldu.

kimic2
İLGİLİ HABERMtv Video Müzik Ödülleri 2016 kırmızı halı görünümleriMtv Video Müzik Ödülleri 2016 kırmızı halı görünümleri

Son güncelleme: 14:16 - 31.08.2016

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.