Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kırmızı halıda parlak ve seksi geçit
Kırmızı halıda parlak ve seksi geçit
Cuma akşam, New York Fashion Week kapsamında, Iconic Plaza Hotel'de, Harper's Bazaar Icons Party düzenlendi. Carine Roitfeild'in ev sahipliğinde gerçekleşen partiye adeta ünlü yağdı. Geceye, Cindy Crawford, Selena Gomez, Kim Kardashian, Hailey Baldwin, Gigi Hadid, Adriana Lima, Kendall Jenner, Paris Jackson, Nicki Minaj gibi pek çok isim katıldı. Kırmızı halı seremonisi ise görülmeye değerdi. İşte genelde parlak ve seksi tasarımların tercih edildiği etkinlikten kareler...
Hale Ceylan BARLAS
Moda 10 Eylül 2017 - 14:51

Adriana Lima Redemption marka siyah parlak elbisesi ve Giuseppe Zanotti ayakkabılarıyla oldukça seksi görünüyordu. Derin göğüs ve bacak dekoltesiyle gecenin en dikkat çeken ismiydi desek yanlış olmaz.

adrianalima

Kim Kardashian sırtı açık Versace elbisesi ile yine tarzını konuşturmuş. Gri parlak kıyafetinin aynı kumaşından boynuna taktığı cholet tarzı boyunluk ise elbisesine ayrı bir hava katmış.

kim
Selena Gomez gecenin en pamuk şekeriydi. Retro mini pembe elbisesiyle Jackie Kennedy’yi anımsatan Gomez’i çok beğendik.

selena

Hailey Baldwin Schultz elbisesi Lorraine Schwartz mücevherleriyle geceye katılmıştı. Ama ne yalan söyleyelim, bu kadar seksi kadın varken nasıl Dünyanın en seksi kadını seçildi hala anlayamadık.

hailey

Kendall Jenner yine transparan bir elbise tercih etmişti. Yine diyorum çünkü son zamanlarda davetlerde sıkça bu tarz tasarımlar giydiğine şahit oluyoruz. Ama Jenner Dolce & Gabbana elbisesiyle yine çok hoştu.

kendall
Gigi Hadid de Dolce & Gabbana bir takım ile katıldı geceye. Kırmızı tonlarındaki tasarım fazla göz yoruyor lakin Hadid kıyafeti çok güzel taşımış.

gigihadid