Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kombinleriyle binlerce hikaye yarattılar
Kombinleriyle binlerce hikaye yarattılar
Yeni kampanyası modaseverlerle buluştu.
Moda 10 Mart 2016 - 10:19

Levis®’ın ikonik 501® ailesinin üyeleri 501®, 501®CT ve 501® şortlar, “We are 501” kampanyası ile modaseverlerle buluştu. Nişantaşı’nda düzenlenen etkinlikte jean tutkunları kendi 501®’leri ile stillerini oluşturdu.

Levis Foto: Bülten

Düz paçası, rahat kesimi ve ikonik düğmeleri ile efsane haline gelen, dünyanın en çok giyilen jean’i 501®, moda dünyasının nesiller boyunca varlığını devam ettirecek olmazsa olmaz parçaları arasında bulunmaya devam ediyor. Klasik model, San Francisco’nun efsanevi sisli havasını andıran açık-koyu yıkamaları, otantik ve geleneksel işlemelerle yeniden doğuyor.

Levis Foto: Bülten

Markanın San Francisco ve California’dan esinlenerek hazırladığı 501®CT Jean’ler, Orijinal 501® kalıbında yapılan küçük değişikliklerle, geleneksel ama modası geçmeyen bir görünüm kazanıyor. Denimseverlerin 501®’lerini kişiselleştirme isteğinden yola çıkan ve 501® CT’yi tasarlayan marka, daha modern bir stil ortaya çıkarıyor.

Markanın hem erkek hem kadın koleksiyonunda bulunan denim şortlar; tişörtlerle, trucker ceketlerle, western gömleklerle kombinlenebilirken rahatlığı ve dayanıklılığı ile her ortamda giyilebiliyor.