Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kraliçe 2. Elizabeth’in 90. doğum günü stili
Kraliçe 2. Elizabeth’in 90. doğum günü stili
İngiltere Kraliçesi 2. Elizabeth’in 90. yaş günü görkemli bir tören eşliğinde kutlandı.
Moda 13 Haziran 2016 - 09:49

İngiltere Kraliçesi 2. Elizabeth'in 90. yaşı Londra’da düzenlenen kutlamalar eşliğinde renkli görüntülere sahne olurken, sosyal medyanın gündeminde ise giydiği elbise vardı.
kralice
Kraliçe, bu özel gününde oldukça cesur bir renk olan neon yeşili kıyafet ve şapka tercih edince, sosyal medyanın da en çok konuşulan ismi oldu.

Neon yeşili yakımını beyaz eldivenler ile tamamlayan 2. Elizabeth'in yine neon yeşili şapkası ve fuşya rengi çiçek detayı ile oldukça renkli bir görünüme sahipti. Ancak Kraliçe’nin bu renkli stili sosyal medyanın bir bölümü tarafından Muppet Show’a gönderme yaparak Kurbağa Kermit’e benzediğini yazdı. Diğer bölüm ise eleştrilerin aksine, 2. Elizabeth'in yeşiller içinde çok şık olduğu yönünde yorumlar yaptı.
elizabeth

2. Elizabeth, insanların kalabalık içinde onu daha rahat seçebilmeleri için sıklıkla parlak, sıra dışı renkli kıyafetler giymeyi tercih ediyor.

Son güncelleme: 09:52 - 13.06.2016