Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kristen Stewart, Certain Women filmi gala görünümü
Kristen Stewart, Certain Women filmi gala görünümü
Film galasına Kristen Stewart damgasını vurdu.
Moda 4 Ekim 2016 - 13:30

Kelly Reichardt’ın yönetmenliğini üstlendiği filmin başrollerinde Kristen Stewart, Michelle Williams, Laura Dern yer alıdığı Certain Women filminin galasına genç oyuncu Kristen Stewart seksi görünümüyle damga vurdu.

kris

Eğer Kristen Stewart’ı Alacakaranlık serisinden tanıyanlardansanız, son hali sizi bir hayli şaşırtacak! Hollywood’un havalı kadınlarından biri olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Kristen Stewart, her zamanki halinden oldukça iddialı ve pek alışık olunmadığı kadar da seksi görünümüyle galaya katıldı.

kris2

Bordo bir takım tercih eden Stewart, sütyensiz giydiği ve sadece uzun bir kolye tercih ettiği blazer ceketiyle maskülen parçalar içerisinde ne kadar seksi ve iddalı görünebileğini göstermiş oldu.

kris3

Kısacık kestirdiği platin sarısı saçlarına yeni ve iddialı görünümü de ekleyen Stewart’ı görenler tanımakta güçlük çekse de, genç oyuncunun yeni hali büyük beğeni aldı.

kristenstewartsac