Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kylie Jenner’ın dudaklarına sahip olmak için bunları yapın
Kylie Jenner’ın dudaklarına sahip olmak için bunları yapın
Kylie Jenner'ın dolgun dudaklarına doğal yöntemlerle sahip olmaya ne dersiniz?
Moda 29 Ocak 2016 - 13:06

Kylie Jenner, yarattığı sansasyonlar kadar dudaklarıyla da adından söz ettirmeyi başarıyor. Eski haliyle kıyaslandığında ciddi bir değişikliğin olduğu ortada. Kylie, uzun bir süre herhangi bir operasyon geçirmediğini söylese de dudaklarına geçici dolgu yaptırdığını kabul etti. Peki Kylie Jenner’ın dolgun dudaklarına doğal yöntemlerle sahip olmaya ne dersiniz? İşte doğal yollarla Kylie Jenner dudakları için yapmanız gerekenler.

Foto: Sosyal Medya

İnce dudaklardan doğal yollarla kurtulmanın yolu nane yağı. Nane yağı ile dudaklarınıza masaj yaparak daha dolgun bir görüntüye sahip olabilirsiniz.

Kullanmadığınız bir diş fıçası ile nazikçe dudaklarınızda dairesel hareketler yaparak dudaklarınızın daha dolgun görünmesini sağlayabilirsiniz.

 

Foto: Sosyal Medya

Açık renkli rujlar her zaman dudaklarınızı olduğundan daha dolgun gösteriri. Ruj seçimi yaparken koyu yerine açık tonları tercih edebilirsiniz.

Dolgun dudaklara sahip olmak için dudak kalemiyle dudak çevresine istediğiniz kalınlıkta çerçeve çizin. Ardından v şeklindeki bölümün ortasına ve alt dudak çizgisinin orta bölümüne aydınlatıcı sürün.
Kullandığınız dudak parlatıcısının içine birkaç damla ekleyeceğiniz nane yağı da dolgun dudaklara sahip olmanızı sağlayacak.