Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Makyaj yaparak oğluna destek verdi
Makyaj yaparak oğluna destek verdi
İleride makyaj sanatçısı olmak isteyen oğluna böyle destek verdi.
Moda 29 Haziran 2016 - 13:26

Spencer Claus henüz 16 yaşında ve makyaj sanatçısı olmak istiyor. Erkeklerin de makyaj yapabilme özgürlüğünün olması gerektiğini düşünen Claus’un babası Scot, oğlunun bu yeteneğine sahip çıkmak için tıpkı onun gibi makyaj yaptı ve sosyal medya hesabından fotoğrafını paylaştı.
baba ogul makyaj
Baba-oğulun dayanışma fotoğrafı ise 40 binden fazla paylaşım aldı. Baba Scot, ‘Oğlumun isteklerine ve heyecanlarına saygı duyuyorum. Ne yaparsa yapsın ailesinin destek verdiğini ona göstermek istedik' diyerek oğluna destek verdi.
baba ogul makyaj
Böyle bir aileye sahip olduğu için çok şanslı olduğunu söyleyen Spencer, ‘Ailem bana okulda, tiyatro kursumda, yani hemen her konuda inanılmaz büyük bir destek veriyor. Makyaj da bunlardan biri. Bence kesinlikle erkekler de makyaj yapabilmeli. Marc Jacobs ve Too Faced gibi markalara bakın, bunlar makyaj endüstrisine erkek bakış açısı getiren en önemli markalar.' dedi.