Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Michael Kors ve Kate Hudson ‘Açlıkla Savaş’ için el ele
Michael Kors ve Kate Hudson ‘Açlıkla Savaş’ için el ele
Bu sene, açlık olmayan bir dünya oluşturmak için birçok yol var...
Moda 2 Ağustos 2016 - 15:27

16 Ekimde gerçekleşecek olan Dünya Yemek Günü bekleyişi içindeyken Michael Kors, markanın küresel açlık ile mücadele kampanyası olan Watch Hunger Stop (Açlıkla Savaş)'ı destekleyen girişimlerini duyurdu.

Şu an 4. yılında olan Hunger Stop United Nations World Food Programme (WFP) (Birleşmiş Milletler Dünya Gıda Programı) ihtiyacı olan çocuklara 13 milyon yemeğin tedarik edilmesini sağladı. Bu sene, açlık olmayan bir dünya oluşturmak için birçok yol var. Herkes yardımcı olabilir.

KATE HUDSON İLE ORTAKLIK
Aktris, yazar, girişimci ve hümanist olan Kate Hudson bir kez daha Açlıkla Savaş için Michael Kors ile birlikte çalışıyor. “Bu önemli konu için Michael Kors ile olan işbirliğime devam etmekten gurur duyuyorum,” diyor Hudson. “Hepimiz dünyadaki çocukların sağlıklı, mutlu, güçlü ve eğitimli olmasını sağlamak için sorumluyuz ve hepsi açlığın yok edilmesi ile başlar.”

ÖZEL YAPIM AKTİVİTE TAKİP CİHAZI
Bu seneki kampanyanın en önemli parçası Açlıkla Savaş'ı destekleyen özel olarak tasarlanmış olan aktivite takip cihazı. Bu eşsiz parça seçili Michael Kors mağazalarında ve MichaelKors.com'da özel olarak satılacak. Her satılan aktivite takip cihazına karşılık olarak Dünya Gıda Programına okul öğünlerini desteklemek için 100 öğün bağışlanacak.

takipcihazi

AÇLIKLA SAVAŞ SAATLERİ
Özel yapım saatler, Açlıkla Savaş'ın başından beri her satılan saat için Dünya Gıda Programına 100 öğün bağışlayarak aktivitenin önemli bir parçası oldu. Hem tasarımcının ikonik 100 Series saatleri, hem de sınırlı üretim olan Bradshaw 100, yüzeyindeki detaylı dünya haritası ve Michael Kors'un imzası ile birlikte WATCH HUNGER STOP ve “1 SAAT = 100 ÖĞÜN” mesajı bulunuyor. Hem kadın hem erkek saatleri dünya çapında seçili Michael Kors mağazalarında ve michaelkors.com sitesinde 295 dolar'a satılıyor.

BAĞIŞ YAPMAK İÇİN SNAP
Michael Kors Dünya Yemek Gününü belirtmek için 1 Ekimde piyasaya sürülecek olan özel bir Açlıkla Savaş Snapchat filtresi yarattı. Amerika'da, Kanada'da veya İngiltere'de bir Michael Kors mağazasına uğrayarak özel filtre ile snap çektiğinizde Dünya Gıda Programına 25 öğün bağışlanmakta.

AÇLIKLA SAVAŞ TİŞÖRTLERİ
Michael Kors, bağışlanılması için her yıl yeni bir Açlıkla Savaş tişörtü tasarlıyor. Bu sene satın alınmaksızın 15-16 Ekim tarihlerinde seçili Michael Kors mağazalarındaki tişörtler bağışlanacak. Bunun en iyi tarafı ise, tişörtü giyip #WatchHungerStop etiketi ile paylaştığınızda, Michael Kors tarafından 25 öğün Dünya Gıda Programına bağışlanacaktır

MAĞAZADA BAĞIŞTA BULUNMA
Müşteriler Ekim ayı boyunca tüm dünya üzerindeki seçili Michael Kors mağazalarına gelip Dünya Gıda Programına bağışta bulunabilecekler. Sadece 5 dolar bir çocuğun yemek ihtiyacını 1 aylığına karşılamakta.

MESAJ İLE BAĞIŞ/ONLINE BAĞIŞ
Yıllar geçtikçe Amerika'daki kullanıcılar mesaj yolu ile online olarak Dünya Gıda Programına bağışta bulunabilecek. Seçili ülkelerde watchhungerstop.com ziyaretçileri direkt olarak Dünya Gıda Programına bağışta bulunabilecekler.