Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Miranda Kerr, Dior imzalı gelinliği ile hayalini gerçekleştirdi
Miranda Kerr, Dior imzalı gelinliği ile hayalini gerçekleştirdi
Geçtiğimiz mayıs ayında Evan Spiegel ile dünyaevine giren ünlü top model Miranda Kerr, dün 45 kişinin katıldığı bir düğün yaptı. Törende giydiği gelinlik sosyal medyanın en çok konuşulan konusu oldu. Büyük bir kesim gelinliği beğenmezken, bazıları da çok zarif olduğunu düşündü. Her şeye rağmen Kerr, eleştirilere kulaklarını tıkadı ve hayalindeki gelinliği giydiğini söyledi...
Hale Ceylan BARLAS
Moda 17 Temmuz 2017 - 13:31

Yaklaşık iki ay önce Snapchat’in kurucusu Evan Spiegel ile evlenen, dün ise Los Angeles’taki yazlıklarında sade bir düğün yapan Miranda Kerr’in gelinliğin günün en çok konuşulan konusu oldu. Kimi çok sade buldu, kimi hiç yakıştıramadı, kimi de oldukça zarif olduğunu düşündü. 45 davetlinin katıldığı düğünde Dior Haute Couture bir gelinlik giyen eski Victoria’s Secret mankeni, çok fazla eleştiri alsa da aslında çocukluğundan bu yana hayalini kurduğu gelinliği giymişti…
miranda1İLHAMI GRACE KELLY
1956’da Monako Prensi Rainier ile evlenen Grace Kelly'nin gelinliğinden esinlenerek hazırlattığı gelinlik, Dior’un ilk kadın kreatif direktörü Maria Grazia Chiuri imzalı. Her zaman çılgın ve eğlenceli bir stili olduğunu, artık Grace Kelly ve Audrey Hepburn gibi ikonlardan ilham aldığını belirten Kerr, aslolan şeyin deneysel değil, eforsuz şıklık olduğunu savunuyor.
69a25fd7addef6b66ff7c8c8fa3f0622İPEK,TAFTA, DANTEL VE TÜL KULLANILDI
Geçen yıl Temmuz ayından itibaren gelinliğini tasarlayan Miranda Kerr, aksesuarlarda da Grace Kelly’nin düğününde taktığı küpelerin benzerini kullandı. Belçika danteli, ipek, tafta ve tül kullanılarak hazırlanan gelinlik davetlileri de duygulandırdı. Kerr’i gelinlikle gören annesi ve büyükannesi gözyaşlarını tutamadı.
miranda2