Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Mis kokulu saçlar için bunları yapın
Mis kokulu saçlar için bunları yapın
Günün her saati güzel kokulu saçlar için bunları yapın...
Moda 8 Şubat 2016 - 14:55

Gün boyu güzel kokulu saçlara sahip olmak her kadının hayali, saçlarınızın güzel kokmadığını düşünüyorsanız bunun sebebi saç derinizin fazla yağlı olması olabilir.
Beslenme alışkanlıkları, stres ya da bir takım hormonal değişimler saçların yağlanmasına ve kötü kokulara sebep olan bakterilerin oluşmasına neden olur. Saçlarızın  günün her saati güzel kokması ve yağlanmayı önlemek için doğal çözümlerden yardım alabilirsiniz.

Gülsuyu
Hint kültüründe kullanılan bir çiçek suyu olan gülsuyu, içerdiği antioksidanlar, dengeleyici ve yeniden canlandırıcı özelliği ile saçlarınıza iyi gelecek afrodizyak özelliklere sahip olan gülsuyu ile saçlarınızla baş döndüreceksiniz.
gülsuyu Foto: Shutterstock

Konsantre lavanta çayı
Güçlü bir ferahlatıcı ve temizleyici özelliği olan lavantai içerdiği çiçeksi aromalar ile saçlarınızda hoş kokular kazandıracak.
lavanta yağı- Foto: Shutterstock

Uçucu yağlar
Mis kokulu saç parfümü hazırlamanın en iyi yolu şüphesiz favori yağlarınızdan faydalanmak olacak. Tek yapmanız gereken bir miktar suya sevdiğini uçucu yağlardan birkaç damla damlatıp, iyice çalkalamak. Limon, yasemin, mandalina ise bizim favorilerimiz arasında.
limon yağı Foto: Shutterstock