Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Moda haftasının özel konuğu oldu
Moda haftasının özel konuğu oldu
Moda Tasarımcıları Derneği Başkanı Mehtap Elaidi, Sonbahar/Kış 2016 koleksiyonunu sunacak.
Moda 9 Mart 2016 - 17:03

Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul'un yeni sezonu, 14 – 19 Mart 2016 tarihleri arasında Zorlu Center MBFWI Alanı'nda gerçekleşecek. Berlin, Sydney, Tokyo, Miami gibi dünyanın önde gelen moda haftalarının isim sponsoru Mercedes-Benz, isim sponsorluğunu üstlendiği tüm moda haftalarında olduğu gibi İstanbul'da da ilk sezonundan itibaren bir tasarımcıyı belirleyerek, seçilen tasarımcının defilesini sunuyor.

Mehtap Elaidi Foto: Bülten
Türk etkinliğin bu sezonunda, Türk moda sektörünün değerli isimlerinden Moda Tasarımcıları Derneği Başkanı Mehtap Elaidi'nin Sonbahar/Kış 2016 koleksiyonunu sunuyor. “Mercedes-Benz celebrates Mehtap Elaidi” defilesi, Fashion Week Istanbul kapsamında 17 Mart akşamı saat 20:00'da gerçekleşecek.
Mercedes-Benz Türk'ün desteğiyle “Claim your white” isimli Sonbahar/Kış 2016 koleksiyonunu sunmaya hazırlanan Mehtap Elaidi, “15. yılını dolduran markamın, modaya sahip çıkmayı şirket değerlerinden biri olarak benimsemiş olan Mercedes-Benz Türk tarafından kutlanması benim için büyük bir sevinç kaynağı. Büyük bir heyecanla hazırlandığımız Sonbahar/Kış 2016 koleksiyonunun defilesinde, Mercedes-Benz Türk'ün desteğiyle sorumluluğumuz daha da artıyor.” sözleriyle işbirliğinden duyduğu mutluluğu ifade etti.