Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Moda sever fanatiklere özel Milli Takım EURO 2016 Koleksiyonu
Moda sever fanatiklere özel Milli Takım EURO 2016 Koleksiyonu
Her yaştan fanatiğe UEFA EURO 2016 heyecanı yaşatacak Türkiye Futbol Federasyonu lisanslı formalar ve aksesuarlar, moda sever fanatiklerin beğenisine sunuldu.
Moda 13 Haziran 2016 - 14:58

Türkiye Futbol Federasyonu lisanslı formalar, aksesuarlar ve UEFA'dan lisans alarak ürettiği Euro 2016 t-shirt koleksiyonu ilk defa dünya lüks markalarını aynı çatı altında toplayan Harvey Nichols'da satışa sunuluyor. Erkeklere, kadınlara ve çocuklara UEFA EURO 2016 ateşi yaşatacak marka formadan şapkaya, bileklikte yüzüğe kadar çeşitli renklerde lisanlı ürünleri bulmak mümkün.
Milli-Takim-EURO-2016
Marka, değerli taşların ışıltısını sevenleri de unutmuyor; Swarovski işbirliğiyle üretilen özel formaları, aksesuarları da erkek ve kadın koleksiyonlarında beğeniye sunuyor. Yüzüklerin, bilekliklerin ve kolyelerin yer aldığı koleksiyondaki formalar kişiye özel tasarlanmasıyla farklılık yaratıyor. Milli Takım aşkını kristalin ışıltısıyla süslemek isteyen taraftarlar, formalarının ön ve arkasına ister isimlerini ister forma numaralarını kristal taşlarla işletebiliyor. Sipariş üzerine üretilecek olan bu çok özel formalar, markanın Kanyon mağazasında satışa sunuldu.