Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Moda yolculuğunda yeni dönem başlıyor
Moda yolculuğunda yeni dönem başlıyor
Modayla ilgilenen ve kariyer değişikliği hedefleyenlere Profesyonel Gelişim Programları sunan İMA, iki yeni eğitim programı hazırladı.
Moda 22 Şubat 2016 - 12:09

Müşteri Temsilcisi (Merchandiser), Satış Yöneticisi, Tekstil veya Hazır Giyim Satın Alma Yöneticisi olmak isteyenlere yönelik, global rekabeti anlayabilen, değişen tüketici davranışlarına hızlı cevap verebilen donanımlı çalışan ve yöneticiler yetiştiren “Tekstil ve Hazır Giyim Müşteri Temsilciliği” eğitimi sunuyor.

İstanbul Moda Akademisi Foto: Bülten

Program, tekstil ve hazır giyim konusunda satış ve satın alma yapan tüm firmaların en önemli temel konularını katılımcılara aktarmayı amaçlıyor. 5 Mart Cumartesi günü başlayacak olan program, her Cumartesi 10.00 – 17.00 arasında yapılacak ve 3 ay sürecek.

Profesyonel Gelişim Programları kapsamında yeni başlayacak olan ikinci program ise “Moda Perakendesinde Mağaza Yönetimi”, Bu program mağazacılıkta günlük işleyişten, global markalarda mağaza yönetimine geniş bir yelpaze sunuyor.

Moda perakendesinde mağaza yönetimi alanında kariyer hedefleyenlere, mağaza yönetiminde görev alan ve güncel mağaza yönetimi alanında kendisini geliştirmek isteyenlere yönelik hazırlanan program, hızlı moda perakendesi, lüks mağazacılık, büyük m2 mağazacılık, konsept mağaza yönetimine yönelik bilgiler sunuyor.

Program 4 Nisan Pazartesi başlayarak, her Pazartesi ve Perşembe günleri 18.30 – 21.30 arasında yapılacak, 2 ay sürecek.