Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Mükemmel kaşlara sahip olmak için bunları yapın
Mükemmel kaşlara sahip olmak için bunları yapın
İşte kaşlarına hayran kaldığınız ünlü isimlerin kaş ritüelleri.
Moda 17 Mayıs 2016 - 10:23

Kalın ve doğal görünümlü kaş modası her geçen gün popülerliğini giderek artırıyor. Peki hem doğal hem  kalın hem de mükemmel görünümlü kaşlara sahip olmak için ne yapmanız gerekiyor dersiniz? İşte kaşlarına hayran kaldığınız ünlü isimlerin kaş ritüelleri.

ash

Mükemmel kalın kaşlar için atmanız gereken ilk adım, kaşlarınızı uzatmak. Kaşlarınızı dilediğiniz gibi şekillendirebilmek için bu süreçte sabırlı olmanız ve ortalama 6 ay gibi bir süre uzamasına izin vermeniz gerekiyor.

Kaşlarınızı şekillendirmek sandığınız kadar basit değil. Kaşlarınızı uzattıktan sonra ilk işiniz şekillendirme bölümünü bir uzman eline bırakmak olsun.

Seyrelmemiş kaşlara sahip olmak istiyorsanız o halde asla ip kullanmamalısınız. Bu konuda kaş şekillendirici küçük jilet aparatlarından yardım alabilirsiniz.
lily
Nemlendiricilerin asla kaşlarınıza değmesine izin vermeyin. Kapatıcılar, SPF etkili kremler ve fondötenler kaş köklerinizi olumsuz etkiliyor. Kaşlarınız için özel bir serum kullanabilirsiniz.

Kullandığınız kaş ürünlerii katmanlaştırın. Kalem, jel, sabitleyici… Hepsini aynı anda kullanmak zorunda değilsiniz ancak yeterli miktarda ve doğru katmanlarla kullanmalısınız.

Ünlülerin kaşlarınının mükemmel görünmesinin sırrı kaş kemiklerini aydınlatıyor olmaları. Mükemmel bir kaş yapısına sahip olmak için  kaş kemiklerinizin üst ve alt kısımlarını aydınlatabilirsiniz.

Ve son olarak ünlülerin de vazgeçilmez silahı kaş jelleri… Mükemmel kaşlar için kaş jellerini kullanmayı ihmal etmeyin.