Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
New York Moda Haftası Sonbahar/Kış 2016’dan çanta detayları
New York Moda Haftası Sonbahar/Kış 2016’dan çanta detayları
New York Moda Haftası'ndan göze çarpan çanta detayları...
Moda 22 Şubat 2016 - 11:09

Gelecek sonbahar ve kış modasını en yakından takip ettiğimiz ‘New York Moda Haftası', 18 Şubat’ta sona erdi. Aralarında Boss, Calvin Klein, DNKY, Micheal Kors, Ralph Lauren, Tommy Hilfiger gibi dünyaca ünlü tasarımcılar, Sonbahar/Kış 2016 kadın koleksiyonlarını sergilendi. Moda haftasında farklı çanta tasarımları dikkat çekti.

Önümüzdeki kış, oversize modellerin yerini, daha küçük tasarımlara bırakacağı görülüyor. Yandan askılı modeller yerine, elde taşınacak modeller daha revaçta olacak.

Bordo, siyah, koyu yeşil, taba ve beyaz renkler, moda haftasının öne çıkan renklerinden…

Metal detaylar, püsküller ve peluş tasarımlar da defilelerin öne çıkan detaylarından. Özellikle sırt çantaları bu yıl olduğu gibi, önümüzdeki yılda da mağazalardaki yerini alacak.

Kola takılan çantalar ise oldukça küçük boylarda… Alışkın olduğumuz büyük modellerden, daha küçük modellere geçmek bizi zorlayacak gibi…

Zaman zaman gündeme gelen kamuflaj deseni, önümüzdeki yıl da etkilerini sürdürecek. Kadife ve keçe kumaşları çiçek detayları renklendirecek.

Son güncelleme: 11:23 - 22.02.2016