Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
ODTÜ’lü güzel Çağla Çukurova tacını geri verdi
ODTÜ’lü güzel Çağla Çukurova tacını geri verdi
Miss Turkey International kraliçesi seçilen Çağla Çukurova, yarışmadan çekildiğini açıkladı.
Moda 30 Eylül 2016 - 10:01

Miss Turkey olarak taç giymek için mücadele eden adaylardan biri olan Çağla Çukurova, geçtiğimiz hafta sosyal medyaya güzelliği ile damgasını vurmuş, hafta boyunca sık sık adından söz ettirmişti.  Yarışma sonrası sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Çağla Çukurova, ‘Kendi kararımla Miss Turkey 2016 4.lük tacını geri vermeyi gerekli gördüm. Beni destekleyen herkese çok teşekkür ederim’ dedi.
caglacukurova
Yarışma sonunda Miss Turkey World kraliçesi Buse İskenderoğlu, Miss Turkey Universe kraliçesi Tansu Sıla Çakır, Miss Turkey Supranational kraliçesi Damla Figan, Miss Turkey International kraliçesi Çağla Çukurova olarak belirlenirken, Miss Turkey İnternational kraliçesi seçilen Çağla Çukurova yarışmadan çekildi.

caglacukurova

Miss Turkey’den yapılan açıklama şöyle;
‘Çağla Çukurova,  şahsi kararı ve kendi isteğiyle tacı geri vererek, yarışmadan çekilmiştir. Kendisine teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz. MissTurkey2016 Jüri üyeleri ortak kararı ile Miss International ünvanı, 15 numaralı finalistimiz Dilara Kursun olarak deklare edilmiştir. Kamuoyunun bilgisine sunarız.’
cagla

Çağla Çukurova’nın  yaptığı açıklama ise;
‘Kendi kararımla MISS TURKEY 2016 4.lük tacını geri vermeyi gerekli gördüm. Beni destekleyen herkese çok teşekkür ederim. Her ne olursa olsun yaptığım her işte ülkemi en iyi şekilde temsil etmeye çalışacağım. Çok çok çok teşekkürler’

İLGİLİ HABERODTÜ'nün güzeli Çağla Çukurova sosyal medyayı salladıODTÜ’nün güzeli Çağla Çukurova sosyal medyayı salladı