Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Onlar erdi muradına biz bakalım gelinliklere
Onlar erdi muradına biz bakalım gelinliklere
Düğün sezonu yavaş yavaş yaklaşıyor, ünlüler dünyasında ilk açılışı ise Burcu Kara ve Kıvanç Tatlıtuğ yapıyor.
Moda 19 Şubat 2016 - 11:50

Burcu Kara, Fırat Doğu Parlak’la bugün Brüksel’de dünya evine girmeye hazırlanırken, Kıvanç Tatlıtuğ ise Başak Dizer ile birlikte Paris’te evleniyor.

Onlar muradlarına eriyor ancak masal gibi bir düğün herkesin hayali. Peki düğün mevsimine adım atmışken, sezonun ilham alınası gelinlik modasında bu sezon neler var dersiniz? İşte düğün gecesinde peri kızı olmak isteyenler ve bu sezon evlenmeyi planlayanlar için 2016 İlkbahar/ Yaz gelinlik trendleri…

Son birkaç sezonda gelinlik modasında da minimal ve sade çizgiler ön planda ve kabarık gelinlik modası neredeyse yok denecek kadar az. Bu sezon ağırlıklı olarak romantik ve zarif tasarımlar yer alıyor.

Kabarık olmayan gelinliklerin detaylarında ise ağırlıklı olarak dantel, güpür ve işlemeler yer alıyor.

Jenny Packham

Desenli satenler, uçuş uçuş tüller, danteller 2016 İlkbahar/ Yaz gelinlik trendleri arasında.
Kırık beyaz gelinlikler ve uzun duvaklar ise sezonun favorilerinden.

Sırt, göğüs ve omuz dekolteleri de yine sezonun gelinlik trendleri arasında yer alıyor.

Saç ve makyaj modasında da romantikliğin ön planda olduğu bu sezonda, boho saç aksesuarları, fransız bükümlü topuzlar, çiçeklerle süslenmiş saçlar yer alırken, makyajda da en doğal tonlardan nude makyaj tercih ediliyor.