Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Pantolon seçerken bunlara dikkat edin
Pantolon seçerken bunlara dikkat edin
Vücut tipinize uygun pantolon seçerken bunlara dikkat edin.
Moda 25 Şubat 2016 - 12:22

Kadınlar için alışveriş yapmak bir tutku ancak pantolon seçmek bazen kabusa dönüşebiliyor. Hangi pantolon modeli vücudunuza uygun, pantolon seçerken nelere dikkat edilmeli? İşte yanıtı…

Minyon bir vücut tipine sahipseniz, o halde yardımınıza boru baçalar yetişecek. Paçaları kısa kesilmiş boru paça pantolonlar minyon kadınlarda oldukça şık bir görünüm sağlıyor.

Kum saati bir vücuda sahipseniz, tercih ettiğini pantolonunuzun beli vücudunuzun en ince yerine kadar geliyor olmalı. Yani bu durumda seçiminiz yüksek bel pantolonlardan yana olmalı. Üzerine kombinleyeceğiniz parçayı ise kısa  belli seçebilir ya da pantolonunuzun içine sokarak bacaklarınızın daha uzun görünmesini sağlayabilirsiniz.

Yüksek bel

Dar kalçalara sahipseniz, seçiminiz sezonun modası boyfriend jeanlarden yana olmalı. Elde ettiğiniz bu fresh görüntüyü paçalarınızı kıvırarak tamamlayabilirsiniz.

Kıvrımlı bir vücuda sahipseniz o halde ispanyol paçalar tam size göre. Kıvrımlı hatlara sahipseniz ve kalçalarınızın daha güzel görünmesini istiyorsanuz seçiminiz ispanyol paçalardan yana olmalı.

İspanyol paça