Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Parfüm Festivali dünyanın kokularını keşfetmeye çağırıyor
Parfüm Festivali dünyanın kokularını keşfetmeye çağırıyor
5 Ağustos’ta Kanyon AVM etkinlik alanında gerçekleştirilecek Parfüm Festivali meraklılarını dünyanın kokularını keşfetmeye çağırıyor.
Moda 2 Ağustos 2016 - 15:03

Koku bedenin imzasıdır. Kimi zaman bir anıya, kimi zaman hafızalarda kalmış bir yere, hayallere veya uzaklara götürür. The Body Shop Voyage parfüm serisi ikonlaşmış parfüm serisi bu defa Büyük Okyanus'tan Japonya'ya, Atlas Dağı'ndan Hindistan'a kadar bir yolculuğa çıkartıyor.

The Body Shop, ikon haline gelmiş, dünyanın pek çok noktasından özenle elde edilen kokularının bulunduğu Voyage serisini Parfüm Festivali ile keşfe davet ediyor.

Polinezya Ada'sından Yaz Rüzgarı
Nesiller boyunca Polinezyalı kadınların saçları ve ciltleri için kullandığı çiçek özlerinin en tazeleri şimdi özenle toplanıp saf bir kokuya dönüşüyor.
Yasemin çiçeğini andıran ama daha ballı bir aromaya sahip olan Tropik beyaz çiçek Tahiti gardenyasıPolynesian Island Tiare, Güney Amerika ve Karayip Adaları'ndan gelen ve meyvamsı bir kokuya sahip olanFrangipani çiçeği ve yumuşak baharatımsı bir kokuya sahip olan YlangYlang.  Bu üç çiçeğin baş döndürücü, lezzetli ve yoğun birlikteliğine sütün ve yoğun Hindistan cevizi karışımının da yumuşaklığı eklenince ortaya Polinezya çıkıyor.

Dünyanın dört bir yanından esintiler
Kokusunun anında Tokyo'da kiraz çiçekleriyle dolu bir bahçe hayali kurduracağı JapaneseCherryBlossom'da aynı zamanda manolya ve Japonya'ya özel bir ahşap kokusu almak mümkün.

IndianNightJasmine, Hindistan denince akla gelen ikonik bahçe KashmirMughal bahçelerinde sizi yasemin çiçekleriyle buluşturuyor.

Baharatımsı kokuların taze güllerle bir araya geldiği Atlas MountainRoseise Fas'ın Dades Vadisi'ne bir yolculuk vaadediyor.

Pasifik Okyanusu'nda bulunan Fiji adasının nilüfer çiçeğini mandalina ve bir tutam deniz tuzu ile şişeye sığdıran FijianWater Lotus deniz havasını meraklılarına sunuyor.

 

Son güncelleme: 15:08 - 02.08.2016

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.