Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Poz verirken ‘peynir’ değil ‘üzüm’ deyin
Poz verirken ‘peynir’ değil ‘üzüm’ deyin
Fotoğraflarda kusursuz ve iddialı pozlar vermek için işte tüyolar.
Moda 2 Şubat 2016 - 19:23

Fotoğraflarda poz verirken dilediğiniz gibi çıkmıyorsanız, ünlülerin taktiklerinden öğreneceğiniz çok şey var demektir. Çektirdiğiniz fotoğraflarda kusursuz ve iddialı pozlar vermek, ünlüler gibi çıkmak için işte tüyolar.

Yırtmaçlı bir elbise giydiniz ve bu detayın fotoğraflarda iyi çıkmasını istiyorsanız o halde bir  bacağınızı öne uzatıp ağırlığınızı arka bacağınıza yükleyin.

Foto: Shutterstock

Fotoğraflarda sürekli çıkan gıdılarınızdan şikayet ediyorsanız o zaman bir de Hollywood dünyasının taktiğini deneyin. Poz verirken dilinizi dişlerinizin arkasına bastırarak gülümseyin ve farkı görün.

Ünlülerin neredeyse artık ustası haline geldiği omuz üzerinden bakış pozu… Yapması biraz zor ve zaman istese de sırt dekoltenizi göstermek için iyi bir taktik.

Foto: Shutterstock

Fotoğraflarda elmacık kemiklerinizin daha belirgin görünmesini istiyor ve biraz da seksilik katmak gerektiğini düşünüyorsanız, ‘peynir’ deme klasiğini bir kenara bırakın ve bundan sonra verdiğiniz pozlarda ‘üzüm’ deyin.