Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Rita Ora’dan tek bluzla ikli farklı kombin
Rita Ora’dan tek bluzla ikli farklı kombin
Ünlü şarkıcı Rita Ora, tek bluzla iki farklı stil yarattı.
Moda 10 Ağustos 2016 - 11:27

Geçtiğimiz günlerde New York sokaklarında görüntülenen İngiliz şarkıcı Rita Ora, oldukça ‘tutumlu’ bir stil ile görüntülendi.

Her zaman stiliyle adından söz ettirmeyi başaran Ora, bu kez aynı bluzu iki farklı şekilde kombinlemesiyle adından söz ettirdi.  New York sokaklarında görüntülenen şarkıcı Rita Ora, aynı gün içinde tek bluzu iki farklı şekilde kombinlemesi takipçilerinin de gözünden kaçmayınca, genç şarkıcıya tutumluluğu abarttığı şeklinde yorumlar yapıldı

ritaic

İlk önce siyah göğüs dekolteli korse görünümlü bluzunu tülden yapılmış bir etekle tamamlayarak romantik bir görünüm elde eden Rita Ora, ikinci kombinini ise yine aynı bluzu etek yerine eşofman altı giyerek tamamladı.

ritaic-1

Moda konusunda Gwen Stefani’den ilham aldığını belirten genç şarkıcı, Marilyn Monroe ve Daphne Guinness’in klasik ve nostaljik giyim tarzlarını da benimsediğini söylemişti.

Son güncelleme: 11:35 - 10.08.2016

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.