Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ruj renginiz kişiliğiniz hakkında ne söylüyor?
Ruj renginiz kişiliğiniz hakkında ne söylüyor?
Yapılan araştırmalara göre kullandığınız ruj rengi, kişiliğiniz hakkında pek çok ipucu veriyor
Moda 24 Mayıs 2016 - 11:06

Yapılan araştırmalara göre kullandığınız ruj rengi, kişiliğiniz hakkında pek çok ipucu veriyor. Herkesin favori bir ruj rengi var ancak bu seçimler aslında doğada kendinize en yakın bulduğunuz renk olarak algılanıyor. Renkleri de onlarla yaşadığınız deneyimler sonucu seçiyorsunuz. Yani bir renk sizi pozitif de etkileyebiliyor, negatifte… Annenizin mor rengi sevmesi sizde o renge karşı bir sempati uyandırıyor olabilir.

İşte araştırmaların sonuçlarına dayanarak, favori ruj renginizden kendinize dair bazı ipuçları yakalayacağınız özellikler…

Nude
Bazı insanlar utangaç olduğunuzu düşünse de henüz sizin hakkınızda hiçbir şey bilmiyor! Tam tersine, aslında herkesin ihtiyacı olan o huzurlu dost sizsiniz. Eğer çevrenizdeki insanlar bir tavsiyeye ihtiyaç duyarsa ilk size geliyor.
nude

Kahverengi
Güvenilir ve sakin bir kimliğiniz var. Nostaljik ve romantik ruhunuzu doruklarda yaşamayı seviyor olsanız da aslında iddialı seçimler ile güçlü tarafınızı ön plana çıkarıyor ve bunu kullanmaktan korkmuyorsunuz.
kylie-jener-759

Pembe ve mor
Pembe ve mor ruj seven kadınların anlayışlı ama bir o kadar hırslı bir kimliği bulunuyor. Konu ciddi kararlar vermek olduğunda her zaman riske girmemeyi tercih ederler. Aksesuara oldukça düşkünlerdir ve özellikle güneş gözlüğüne bir servet harcayabilirler.

pembe

Mercan ve turuncu
Mercan ve turuncu tonlarından vazgeçemeyen kadınların bardağın dolu tarafını görme konusunda üstlerine yoktur. Her zaman pozitif olan bu kadınlar, deneyim kazanmatan ve hayatlarına bu şekilde yön vermekten korkmazlar.
mercan

Kırmızı ve bordo
Kırmızı ve bordo renklerini tercih eden kadınlar özgüvenli, iddialı ve cüretkar bir kişiliğe sahipler.  Her zaman dikkatleri üzerine çekmekten asla korkmazlar ve stil konusunda oldukça iddialıdırlar.

bordo
Son güncelleme: 11:14 - 24.05.2016
Etiketler