Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Saçlarınız seks hayatınız hakkında ne söylüyor?
Saçlarınız seks hayatınız hakkında ne söylüyor?
Yapacağınız ufak bir değişiklik, erkekler için büyük şeyler ifade ediyor.
Moda 25 Mart 2016 - 10:28

Kadınlar saçlarına ufak dokunuşlar yapmaya bayılıyor. Ancak saçlarınıza dokunmadan önce yaptığınız değişiklikler erkekler için neler ifade ediyor dersiniz? İşte yanıtı…

The Telegraph'ta yapılan ankete göre erkeklerin %43’ü kadınlarda uzun ve dalgalı saçları tercih ediyor ve uzun saçlı kadınları daha seksi buluyor. Klasiklerden vazgeçmeyen erkekler, modern görünümlü saçlardan çok hoşlanmıyor.

Foto: Shutterstock
University of Hamburg'da yapılan araştırmaya göre ise kızıl saçlı kadınlar seks hayatı sarışınlara göre daha aktif.  Alman kadınları örnek alınarak yapılan araştırmada kızıl saçlı kadınların partner sayıları ve seks yapma sıklıkları daha fazla.

Ancak kızılları hayal kırıklığına uğratacak bir diğer araştırma ise araştırmacı Nicoloas Guéguen’den… Kadınlar üzerinde yaptığı ilginç araştırma sonucu kızıl saçlılar erkekler tarafından daha az çekici bulunuyor.  Araştırma sırasında katılımcılara farklı saç renginde peruklar taktıktan sonra 240 erkek içinden sadece 19’u kızıl saçlı kadınları çekici buldu.

Son güncelleme: 22:26 - 26.03.2016
Etiketler