Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Saçlarıyla Instagram’ı sallıyor
Saçlarıyla Instagram’ı sallıyor
Kıvır kıvır kabarık saçlarıyla InstagramıIn yeni fenomeni Farouk James.
Moda 6 Mart 2016 - 10:49

Henüz 4 yaşında olan Farouk James, son günlerde hem moda dünyasının hem de sosyal medyanın dikkat çeken isimlerin biri. Londra Moda Haftası’nda çıkan Farouk James’in moda kariyeri ise hızla yükselişte.

Farouk James Foto: Sosyal Medya

Annesi Bonnie’nin iki yıl önce oğlunun kataloglarındaki şöhretini daha da yaygınlaştırmak, olabilirse de onun geleceğine yatırım yaparak para kazanmak amacıyla açtığı Instagram hesabı 70bin takipçiye ulaşınca bu durum annesini endişendirmeye de başlamış.

Farouk James Foto: Sosyal Medya

Bonnie, “Şimdiden önemli paralar kazanmaya başladı. Giydiği tişörtlerden, pantolonlardan, şapkalardan gelen parayı, onun geleceği için hesabına yatırıyorum. Tak kaygım, şöhret sanki biraz Faroukun karakterini değiştirdi. Şımarık ve biraz da agresif bir çocuk olmaya başladı. Onun için artık fotoğraf ve videoları çektikten sonra bir pedagogla birlikte yayına hazırlıyoruz. Farouk’un yanında çekim esnasında sürekli kendi psikologu, pedagogu oluyor” diyor.