Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
SAG Ödülleri’ne Eva Longoria dekoltesi
SAG Ödülleri’ne Eva Longoria dekoltesi
Sinema Oyuncuları Derneği tarafından bu yıl 22. kez düzenlenen SAG Ödülleri Los Angeles'ta sahiplerini buldu.
Moda 1 Şubat 2016 - 12:03

Nicole Kidman, Eva Longoria ve Sofia Vergara şıklıklarıyla kırmızı halının en göze çarpan isimlerinden oldu. İşte SAG Ödülleri’nin kırmızı halı stilleri..

SAG Ödülleri’nde bu sene en çok tercih edilen renklerden bir tanesi pembeydi. Sofia Vergara’nın da  tercihi derin göğüs dekolteli Vera Wang imzalı bir elbiseydi…

Foto: FameFlynet
Gecede Spotlight filmiyle ekipçe oyunculuk ödülü kazanan Rachel McAdams’ın tercihi siyah, transparan detaylarla tamamlanmış işlemeli elbisesi.. Oldukça zarif görünen Rachel McAdams’ın elbisesi ise Elie Saab.

Foto: FameFlynet

Bir peri kızını andıran Nicole Kidman, Gucci elbisesiyle harika bir görünüme sahip. Verdiği kiloları, pembe-mor ağırlıklı elbisesi ile gecenin yıldız isimlerinden.

Foto: FameFlynet

Geceye yeşil derin göğüs dekolteli elbisesiyle katılan Eva Longoria, kırmızı halının en seksi isimlerinden. Transparan detaylarla tamamlanmış elbisesi, kusursuz vücut hatları,  makyajı ve cesur dekoltesiyle Eva Longoria, gecenin en dikkat çeken isimlerinden oldu.

Foto: FameFlynet
Son güncelleme: 12:05 - 01.02.2016