Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sarı sıcak Sevgililer Günü
Sarı sıcak Sevgililer Günü
Bu sene, sarı renk tercihinizin ön plana çıktığı bir hediye vererek sevdiğiniz kişiyi şaşırtabilirsiniz
Yasemin CANDEMİR
Moda 4 Şubat 2016 - 06:21

Aşkın, tutkunun simgesi olarak da tanımlanan kırmızı, Sevgililer Günü'nün klasikleşmiş rengidir. Fakat bu sene, sarı renk tercihinizin ön plana çıktığı  bir hediye vererek sevdiğiniz kişiyi şaşırtabilirsiniz.

Önümüzdeki hafta Sevgililer Günü'nü kutlamaya hazırlanıyoruz. Pek çoğumuz sevdiklerimizi mutlu etmek için hediye alacak ve sürpriz programlar hazırlayacağız. Bu zorlu süreçte size yardımcı olmak adına minik bir rehber hazırladık. Özellikle de alternatif bir armağan arayanlar ve sevdiklerini şaşırtmak isteyenler için…

139 TL

Kombin yapmak özen ister

Sarıyı siyahla kombinlemek her zaman doğru sonuç veriyor çünkü koyu zemin üzerindeki sarının canlılığı ön plana çıkıyor. Risksiz, kolay ve asil bir uyum yakalamak istiyorsanız mutlaka bu kombinasyonu kafanızın bir köşesine yazın.

150 TL

Koyu yeşil ve sarı ise en uyumlu renklerden ikisi. Bu renkleri taşıyan kombininizle ön plana çıkmak ve enerji yaymak çok kolay…

179 TL

Jean pantolonunuz, bağcıklı ayakkabılarınız ve yeşil triko tuniğinizi sarı çantanızla bütünleyip tüm gözleri üzerinizde toplayabilirsiniz.

240 TL

Sarının gücü

Modadan ev dekorasyonuna kadar her alanda sarı ön plana çıkan renkler arasında yer alıyor.

299 TL

Özellikle bohem tarzın moda olduğu bu sezonda, sarının her tonu kıyafetleri ve aksesuarları etkisi altına alıyor.

536 TL

Enerjisiyle büyüleyen renk

340 TL

2016 kışını yaşadığımız şu günlerde, vitrinlerin çoğunda sarı tonlarını görmeye hazır olun. Kış koleksiyonlarının vazgeçilmezi, ilhamını doğadan alan sarı rengi Sevgililer Günü'ne özel  kombinlerinizde ve elbette hediye seçimlerinizde de tercih edebilirsiniz. Özel bir renk olan, enerjisiyle mevsimi olduğundan daha sıcak kılan sarı, içinde hüznü ve heyecanı aynı anda barındırıyor.

157 TL
Son güncelleme: 07:09 - 04.02.2016
Etiketler