Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Şeyma Subaşı ve Hailey Baldwin benzerliği şaşırttı
Şeyma Subaşı ve Hailey Baldwin benzerliği şaşırttı
Justin Bieber'ın eski sevgilisi, model Hailey Baldwin ile Şeyma Subaşı'nın benzerliği şaşırttı.
İmge BALIK
Moda 1 Kasım 2016 - 06:57

Ünlü isimleri zaman zaman birbirlerine benzettiğiniz olmuştur. Ancak şu an bahsedeceğim iki ünlü ismin benzerliği adeta ‘kardeş gibi’ yorumları yapılacak cinsten. Şeyma Subaşı, sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla her zaman stiliyle adından söz ettiriyor. Ünlü ismin büyük benzerlik gösterdiği kişi ise Hailey Baldwin.

g5

Baldwin 19 yaşında bir model ve moda dünyasının yükselen isimlerinden bir tanesi. Özel hayatına bakacak olursak da Justin Bieber’ın eski sevgilisi dersek belki hatırlayanlarınız olur.
justin-hailey-zoom-004cc2dc-cafe-4294-9c1a-466f1705063b

Subaşı’nın Baldwin’e benzerliğinde fiziksel özelliklerinin yanı sıra stillerinin oldukça yakın olması da dikkat çekiyor.

seymahailey1

İkisi de vücut hatlarını belirginleştiren elbiselere, crop toplara, mini şortlara ve botlara sokak stilinde sık sık yer veriyor.

seymahailey4

Sosyal medyada yaptıkları paylaşımlara bakılırsa geçtiğimiz yaz ikisinin de favori saç modeli örgülerdi…

seymahailey2

Günlük hayatlarında neredeyse hiç makyaj yapmayan ikilinin profilinde sıklıkla ya yok denecek kadar az yapılmış ya da  ‘no makeup’ selfileeri görebilirsiniz.

seymahailey

Tüm bunların yanında en şaşırtan nokta ise bizim iki ünlüyü birbirine benzettikten sonra, ikilinin yanyana çekilmiş fotoğraflarını görmemiz oldu. Bundan yaklaşık 5 ay önce New York seyahatinde Hailey Baldwin ile çekilmiş fotoğrafını paylaşan Şeyma Subaşı’nın benzerliği fotoğrafla da kanıtlanmış oldu.

hailey-seyma

Bunu sadece bizim düşündüğümüzü sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Zira Şeyma Subaşı’nın Hailey ile fotoğrafının altında ikiliyi kardeş kadar benzetenler çok. Tabii Şeyma Subaşı’nın çok daha güzel olduğunu söyleyenler de… Siz bu ikili hakkında ne düşünüyorsunuz, sizce de benziyorlar mı?

Son güncelleme: 13:21 - 01.11.2016