Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Şeyma Subaşı’nın New York sokak stili
Şeyma Subaşı’nın New York sokak stili
Şeyma Subaşı ve kızı Melisa'nın New York stili mercek altında...
İmge BALIK
Moda 7 Kasım 2016 - 10:22

Şık stiliyle her zaman adından söz ettiren Şeyma Subaşı, şu sıralar kızı Melisa ile New York’ta tatil yapıyor. Anne kız tatilin keyfini çıkarırken, günlük sokak stilinden kareler paylaşmayı da ihmal etmiyor.

Şeyma Subaşı ve Melisa’nın New York öncesi ilk paylaşımı havaalanından. Seyahat stilleri ise uzun saatler süren yolculuklarında rahatı elden bırakmamak adına oldukça konforlu. İkilinin uzun Amerika yolculukları için tercihi tayt ve spor ayakkabı.

seyma

Vücudunu saran elbiseleri sıklıkla tercih eden Şeyma Subaşı’nın New York sokak stilinde de kusursuz fiziğini gözler önüne seren ve dizinde biten bir elbise var. Ama Subaşı bu kez bomber ceket ve Gucci spor ayakkabı kombiniyle karşımıza çıkıyor.

seyma1

Sezon modasını yakından takip eden Subaşı’nın kış favorileri arasında diz üstüne biten, süet çizmeler yer alıyor. Şeyma Subaşı, beyaz oversized kazağını, çizmeleriyle tamamlayarak çabasız şıklığı elde ediyor.

seyma2

 

Şeyma Subaşı’nın kızı Melisa ile olan uyumlu stili her zaman dikkat çeken diğer detaylar arasında yer alıyor. Central Park’da yürüyüşe çıkan ikili, tayt ve mont seçimleriyle spor-şık bir imaj çiziyor.

seyma3

Bu sezonun en trend parçalarından birisi hiç şüphesiz kadifeler. Kıyafetlerin yanı sıra aksesuarlarda da sık sık karşımıza çıkan kadife, Şeyma Subaşı’nın da tercihi… Kadife elbisesi, derin kol yırtmaç detayıyla daha havalı bir görünüme kavuşurken, stilini Jimmy Choo’nun kadife ayakkabılarıyla tamamlıyor.

seyma5

Geçtiğimiz yaz, stilinde mini şortlara sık sık yer veren Şeyma Subaşı, New York görünümününde süper mini jean şortunu beyaz tişörtle ve çizmelerle kombinleyip, görünümünü dizlerine kadar uzanan, bir ceket ile tamamlıyor.

seyma7
İLGİLİ HABERŞeyma Subaşı ve Hailey Baldwin benzerliği şaşırttıŞeyma Subaşı ve Hailey Baldwin benzerliği şaşırttı

Son güncelleme: 14:33 - 07.11.2016