Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sezonun hiti sneakerlar
Sezonun hiti sneakerlar
Şıklığı kadar rahatlığına da önem verenler! Bu baharda da vazgeçemeyeceğiniz sezonun hiti sneakerlar farklı tarz ve modelleriyle Harvey Nichols’ta!
Moda 4 Mart 2016 - 10:22

Klasik sneaker'ları canlı renk ve desenlerle yorumlayan, değişik materyal ve kumaşlar ile zenginleştiren 2 Star ve ünlü Blogger Chiara Ferragni'nin sanat, müzik ve seyahatlerinden aldığı ilhamla hazırladığı sneaker koleksiyonu sezonun hitlerinden sadece ikisi.

Chiara Ferragni Foto: Bülten

Acne ise, bu sezon hazır giyim koleksiyonunda da ön planda tuttuğu eforsuz şıklığı, metalik ve neutral renklerde tasarladığı modellerle sneaker koleksiyonuna da taşıyor.

ACNE Foto: Bülten

Geleneksel İtalyan el işçiliğini şıklıkla buluşturan Serafini, eğlenceli tasarımlarıyla dikkat çeken Joshua Sanders, farklı stiliyle kendini göstermek isteyenlere sanatla modayı birleştiren MoaMasters of Art ve kendine özgü desen ve ikonik tasarımlarıyla celebritylerin tercihi olan İngiliz markası Mira Mikati…

Moa Foto: Bülten

Premiata'nın kadın ve erkek ayakkabı koleksiyonu ise geleneksel İtalyan çizgilerini geleceğe taşıyan futuristik tasarımlarıyla göz kamaştırıyor.

Premiata Foto: Bülten

Yaz boyunca ışıldamak isteyenler ise feminen ve elegan İtalyan markası Elena Iachi'nin parlak simler ve güçlü renklerle tasarlanmış tamamen el işçiliğiyle üretilmiş exclusive sneaker koleksiyonu ile şıklıklarını gündüzden geceye taşıyabilir.

 

Son güncelleme: 10:23 - 04.03.2016