Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sinem Kobal, Ezgi Eyüboğlu ve Sümeyye Erdoğan’ın düğün stili
Sinem Kobal, Ezgi Eyüboğlu ve Sümeyye Erdoğan’ın düğün stili
Ünlüler dünyasında evlenen evlenene... Sinem Kobal& Kenan İmirzalıoğlu, Ezgi Eyüboğlu& Kaan Yıldırım ve Sümeyye Erdoğan& Selçuk Bayraktar 14 Mayıs Cumartesi günü dünya evine giren isimler arasında yer alıyor.
İmge BALIK
Moda 18 Mayıs 2016 - 14:08

Günler öncesinden konuşulmaya başlanan düğünler gerçekleşse de gelinler stilleriyle gündemden kolay kolay düşeceğe benzemiyor.  Bu sezon gelinlik trendleri de önceki yıllara göre oldukça farklı. Kabarık gelinlikler yerini sade tasarımlara ve uzun kuyruklara bırakırken, beyaz ise yerini kırık beyaz ve çift renklere bırakıyor. Sinem Kobal ve Ezgi Eyüboğlu gelinlik tercihlerini sezon modası uzun kuyruk ve kabarık olmayan tasarımlarla yaparken, kabarık bir gelinlik seçen Sümeyye Erdoğan, çift renk trendini gelinliğinde tercih ederek son anda modayı yakalamış.

Her dönem trendleri yakından takip eden ünlülerin düğünleri gündemi ayrı ayrı meşgul ederken, hali hazırda düğün sezonuna da adım atmışken,  gelin adaylarına ilham olacak yeni gelinlerin düğünlerine zoom yapıp, stillerini inceledik.
imge.balik@sozcu.com.tr

Sinem Kobal
Sinem Kobal'ın gelinliği ünlü tasarımcı Tuvana Büyükçınar imzası taşıyor.  Nasıl bir gelinlik giyeceği büyük merak konusuyken, güzel oyuncu göğüs dekoltesi ve uzun kuyruğu ile oldukça zarif bir görünüm ile karşımıza çıktı.

sinem

Gelinliğin göğüs ve bel bölümü dantel detaylarla süslenirken, etek bölümü ise yine aynı dantellerden ara ara kullanılarak tercih edilmiş ve gelinlikte adeta vintage rüzgarları estirilmiş. Genel olarak sade bir stil ile karşımıza çıkan Sinem Kobal, duvak yerine uzun kuyruk tercih edenlerden.

sinem2
Klasik ‘gelin başı’ modasından uzak duran Sinem Kobal, açık bıraktığı saçlarını sezonun trendi örgüyle birleştirerek, taç formunda detaylandırmayı tercih etmiş. Kobal’ın saçları Erhan Delen’e emanet edilirken,  gelin makyajında da sadeliğe giden Kobal’ın fresh görünümlü makyajı ise  makyöz Hamiyet Akpınar ‘a ait.

Ezgi Eyüboğlu
Esma Sultan Yalısı’nda dünya evine giren Ezgi Eyüboğlu, gerçek bir prenses gibi davetlilerin karşısına çıktı. Uzun dollu, dantel bir gelinlik tercih eden oyuncunun kolları çiçek motifleri ile detaylandırılırken, gelinliği dantel ve aplike detaylarla süslenmiş .

ezgi
A prenses kesim bir gelinlik tercih eden Ezgi Eyüboğlu’nun gelinliğindeki hareketliliklere nazaran makyajını oldukça sade tercih ederek harikulade bir denge sağlamış. Ezgi Eyüboğlu, nude ruju, sıcak tonlardaki göz makyajı ile göz kamaştırırken, yarım toplanmış dalgalı saçlarını, çiçekli zarif bir taç ile tamamlayarak masalsı bir görünüm elde etmiş.
EZGİ-EYÜBOĞLU-VE-KAAN-YILDIRIMDAN-MASAL-GİBİ-BİR-DÜĞÜN-2

Sümeyye Erdoğan
14 Mayıs Cumartesi günü dünya evine giren isimlerden bir tanesi de Sümeyye Erdoğan idi. Sezon modasının aksine kabarık bir gelinlik tercih etse de modayı çift renk trendinden yakalamış.


Sümeyye Erdoğan’ın gelinliği iki farklı renkten oluşurken, alt tarafını tafta kumaş tercih etmiş.  Üst bölümüne dore ve lame işlemelerle detaylandırdığı bir gelinlik giyen Sümeyye Erdoğan’ın buket tercihi ise sade ve beyazdan yana olmuş.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğ
Son güncelleme: 14:32 - 18.05.2016