Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Snapchat’te takip etmeniz gereken 5 ünlü hesabı
Snapchat’te takip etmeniz gereken 5 ünlü hesabı
İşte Snapchat’te mutlaka takip etmeniz gereken 5 ünlü isim
Moda 4 Mayıs 2016 - 10:53

Son günlerde sosyal medyanın en popüler uygulamalarından bir tanesi Snapchat. Instagram’da takip etmeye alıştığınız ünlülerin özel anlarına şahit olmak istiyorsanız, o halde sizi Snapchat’e doğru alalım. Çünkü artık ünlüler dünyası da yavaş yavaş Snapchat'te boy göstermeye başladı.

 
İşte Snapchat'te mutlaka takip etmeniz gereken 5 ünlü isim

Kylie Jenner (Kylizzlemynizzl)
Time dergisi tarafından yılın en etkili gençleri arasına giren Kylie Jenner, renkten renge boyattığı saçlarını, erkek arkadaşı Tyga ile özel anlarını, makyaj uygulamalarını ve yeni koleksiyonlarını görebilirsiniz.

Kylie jenner

Gigi Hadid (itsgigihadid)
Son dönemde podyumların aranan mankenlerinden biri de hiç şüphesiz Gigi Hadid. Gigi’nin hesbaından bolca model arkadaşlarını ve en çok da sıkı dostu Kendall Jenner’ı görebilirsiniz.

gigi
Rihanna (Rihanna)
Riri’siz bir Snapchat düşünülemezdi… Rihanna’nın asistanları tarafından çekilen kareler ile genç şarkının her anına tanık olmanız mümkün.

rihanna

Blake Lively (LivelyBK)
Gossip Girl dizisiyle hayatımıza giren Blake Lively, sadece bir oyuncu değil aynı zamanda gerçe bir moda ikonu. Hayatından ilham almak isteyenleri LivelyBK hesabına alalım.

Blake Lively

 

Jennifer Lopez (jlobtz)
J.Lo’yu yakın markajınıza almaya ne dersiniz? Kamera arkası görüntüler, ilham alınası tasarım kıyafetleri ile Jennifer Lopez’de Snapchat’in popüler ünlüleri arasında.

jlo
Son güncelleme: 11:00 - 04.05.2016