Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sokak modasında yün elbise zamanı
Sokak modasında yün elbise zamanı
Sezonun modası yün elbise kombinlerinden ilham alın.
Moda 11 Şubat 2016 - 19:50

Bu sezon oversized kazakları bayılarak günlük stilimize eklerken, yanına şık bir arkadaş daha eklendi; yün elbiseler. Boğazlı olanların daha popüler olduğu kazak görünümlü yün elbiseleri vücut hatlarınıza güveniyorsanız dar kesimli ya da biraz salaş olmaktan yanaysanız o zaman da bol yün elbiseleri tercih edebilirsiniz.

yün elbise - Foto: Sosyal Medya

Yün elbiseler nasıl giyilir?
Mini, diz altı ya da yerlere kadar… Seçiminiz ne olursa olsun, yün elbiseleri günün her saatine uydurabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken, ufak detaylara dikkat etmeniz.

Mini, vücudunuzu saran bir yün elbise tercih edecekseniz, altına sezon modası diz üstü ayakkabılar seçebilirsiniz. Belinize bağlayacağınız bir gömlek ile tarzınızı konuşturmanız da mümkün.

yün elbise

Eğer seçiminiz uzun ve salaş yün elbiselerden yana olacaksa o halde bunun için iki alternatifiniz var. Spor ayakkabılarla kombinlediğinizde gündüz saatlerinde çabasız bir şıklık elde edebilir ya da bilekte biten maskülen ayakkabılarla kombinlerinizi tamamlayabilirsiniz.

yün elbise
Etiketler