Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Suicide Squad: Gerçek Kötüler film karakterlerinin görünümü
Suicide Squad: Gerçek Kötüler film karakterlerinin görünümü
Merakla beklenen Suicide Squad (Gerçek Kötüler), 12 Ağustos Cuma günü vizyona giriyor. Peki Gerçek Kötüler, bu görünümlerine nasıl kavuştu dersiniz?
Moda 11 Ağustos 2016 - 14:43

Margot Robbie, Cara Delevingne ve Jared Leto’nu baş rollerini paylaştığı Suicide Squad: Gerçek Kötüler filminin saç ve makyaj tasarımcısı Alessandro Bertolazzi’den film karakterlerinin görünümleri hakkında neler yaptıklarını anlattı.

GEÇİCİ DÖVME
Bol dövmeli Suicide Squad karakterlerinden Harley Quinn’e her gün özel mürekkeplerle özel dövmeler uygulandı. Sadece Margot Robbie’nin dövmelerini yapmak ise yaklaşık 1 saat sürdü.

suicide-squad-margot-robbie-harley-quinn

KAN-KIRMIZI DUDAKLAR
Robbie’nin klasik haline gelen lekeli kan kırmızı dudakları için, tamamen Retro kırmızısı ve mavi alttonu ile M.A.C. Ruby Woo ruj kullanıldı.

24270538710_afe99f0d32_z

 

ALTIN YAPRAĞI VE ÇAMUR
Bertolazzi, büyüleyici bir kadın olarak Cara Delevingne’nin cildinin ahşapla pullu sürüngen arasında bir dokuya sahip olması gerektiğini  söyledi. Vücuduna fondöten üzerine dört kat kil ve altın yaprağı katmanlayarak son haline geldiğini anlattı.

cara

YIPRANMIŞ SAÇLAR
Cara Delevingne’in yanmış, yıpranmış saçları için ise özel bir peruk kullanıldı.

SİLİKON BOYA
Joker rolünü canlandıran Jared Leto’nun saydam beyaz ceketi ile tüm vücudunu kaplayan, gerçek bir psikopat solgunluğunu yakalamak ise sanıldığı gibi pek kolay değil. Bu iki uyumu yakalamak için silikon ve su bazlı pigmentler kullanıldı.

joker
Son güncelleme: 14:59 - 11.08.2016

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.