Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tatil bavulu rehberi
Tatil bavulu rehberi
Mayodan güneş kremine, kimonodan parmak arası terliğe kadar tatil bavulunun olmazsa olmazları ile yaza hazır!
Moda 3 Mayıs 2016 - 14:01

2016 yaz sezonu için hazırlıklar başladı. Cildi nemlendiren, uzun süre sağlıklı bronzluk sağlayan ve yaşlanmaya karşı koruyan bronzlaştırıcılar, güneşlenme sonrası için cildi nemlendirerek bronzluğu koruyan kremler, bronzlaşmayı sevmeyenler için de yüksek koruma faktörlü güneş koruyucular, deniz suyu sonrası sertleşen saçlar içinse nemlendirici spreyler bakımlı kadınların valizine girmeyi bekliyor.

yazhayat

Lidyana.com, rahatlığından ödün vermeyen aynı zamanda çekiciliği de elden bırakmayan kadınlar için iddialı tasarımların yer aldığı mayo, bikini ve mayokini koleksiyonlarını moda severlerin beğenisine sunuyor. Düz renklerin hakimiyetinin devam ettiği plajlarda, iddialı çizgilerle farklı olmayı sevenler için de alternatifler var.

Bu sene de kimono ve bol pantalonlar plaj modasının olmazsa olmazları arasında. Plaj çantası, parmak arası terlikler, güneş gözlükleri, renkli sandaletler,şapkalar ve eğlenceli plaj havluları, tatil bavulu hazırlıklarına başlayanlara keyifli seçenekler sunuyor.