Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tatil valizinin onur konukları
Tatil valizinin onur konukları
Tatile çıkarken valiz hazırlamak özellikle kadınlar söz konusu olduğunda bir başka anlam kazanıyor.
Yasemin CANDEMİR
Moda 14 Mayıs 2016 - 01:40

Tatile çıkarken valiz hazırlamak özellikle kadınlar söz konusu olduğunda bir başka anlam kazanıyor. Tatilde giyecekleri kıyafete karar verirken, otel seçerkenden bile daha fazla zorlananlara 2016 trendlerini yansıtan parçalara dair birkaç önerimiz var…

41

Halter bikini

Kurtarıcılar listesinin üst sıralarında yer alan, göğsü baştan başa saran ve iplerle boyundan bağlanan halter bikiniler bu sezon dekolteli görünümleri ile tarz değiştiriyor.

36

Yüksek bel

Aşk tutamaçları da dediğimiz bel bölgesi fazlalıkları olanların pek sevdiği yüksek bel, onlar dileklerini dilemeden geri döndü. Ama eskisi gibi beli sıkma, bacakları olduğundan fazla gösterme durumları yok. Saklamanız gereken ayva göbeğini iyi saklıyor ama bunu yumuşak kumaşlarla yapıyor.

40

Fırfır ve püskül

Birbirini tamamlayan iki İspanyol etkisi arasında neden birbirini çekememezlik durumu vardı bilemiyoruz. Ama belli ki yüksek moda iyi anlaşmalarına karar verdi. Çünkü her ikisi de hem mayoları hem kaftanları etkiliyor.