Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tom Ford Sonbahar/Kış 2016 defilesi
Tom Ford Sonbahar/Kış 2016 defilesi
Tom Ford Sonbahar/Kış 2016 defilesi New York Moda Haftası kapsamında gerçekleşti.
Moda 9 Eylül 2016 - 10:45

New York Moda Haftası’yla birlikte moda dünyası için oldukça önemli günler başladı. Pek çok tasarımcı moda haftası kapsamında İlkbahar/Yaz 2017 koleksiyonlarını tanıtmaya hazırlanırken, Tom Ford'un Sonbahar/Kış 2016 defilesiyle çıkması sizi şaşırtmasın çünkü ‘Şimdi gör, hemen al’ stratejisine sıcak bakıp, anında uygulamaya geçen Tom Ford, New York Moda Haftası itibari ile yeni tasarımlarını satışa çıkarıyor.

Karlie Kloss, Cindy Crawford, Naomi Campell gibi isimler defileye katılırken, Julianne Moore ve Uma Thurman da kırmızı halı üzerinde Ford’un parçaları tercih edenler arasında yer aldı.
fashion

Karlie Kloss
Karla Welch imzalı gri parlak bir elbise ile geceye katılan genç model Karlie Kloss, derin sırt ve göğüs dekoltesiyle dikkatleri çekti.

karlie

Cindy Crawford
Defileye beyazlar içinde katılan ikonik model Cindy Crawford, gecenin en zarif isimlerinden oldu. 50 yaşındaki süper model, kusursuz fiziği, stili ve güzelliğiyle kendine bir kez daha hayran bıraktı.

cindy

Naomi Campbell
Kahve tonlarında, yerlere kadar uzanan transparan bir elbise ile geceye Katılan süper model Naomi Campbell ise gecenin en çok dikkat çeken ismi oldu. 46 yaşındaki güzel model, cesur seçimiyle adeta büyüledi.
naomi-