Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Trend: ışıltılı göğüs uçları
Trend: ışıltılı göğüs uçları
Paris Moda Haftası'nda gerçekleşen defile, son dönemin trendi ışıltılı göğüs uçlarını yeniden gündeme getirdi.
Moda 6 Ekim 2016 - 06:50

Geçtiğimiz günlerde Paris Moda Haftası kapsamında Saint Laurent defilesinde boy gösteren model Binx Walton’ın göğüs uçlarındaki ışıltılı mücevheri oldukça dikkat çekerek ve geçmiş yılların trendini yeniden gündeme getirdi.

paris

Miley Cyrus,  göğüs ucu mücevherlerini ilk kullanan ünlüler arasında yer alıyor. Cyrus bu trendi o dönemlerde çok sevmiş olmalı ki, bir ara sık sık stilinde karşımıza çıkmıştı. Miley, aynı zamanda ‘Free the Nipple (Göğüslere Özgürlük)’ hareketini de başlatan isim olmuştu.

miley-pasties-600x8001

Cyrus’un dışında Rihanna, Rita Ora, Lady Gaga gibi pek çok ünlü isim de hem sahne kostümlerinde hem de sokak modasında göğüs ucu mücevheri trendini sıklıkla kullanan isimlerden oldu.
rita-ora-see-through-top-1440668271-view-1

Bu mücevherler ne zaman tercih edililyor, nasıl kullanılıyor derseniz; özellikle gece elbisesinin altına sütyen giymek istemeyen kadınların  favori detayları arasında yer alıyor.

gaga
İLGİLİ HABERSaint Laurent Defilesi Paris Moda HaftasıSaint Laurent Defilesi Paris Moda Haftası