Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Türk markası Milano Moda Haftası’nı fethetti
Türk markası Milano Moda Haftası’nı fethetti
Desa’nın 2013’ten bu yana yurtdışında ülkemizi temsil eden markası Nineteenseventytw, Milano Moda Haftası’nda ülkemiz adına büyük bir başarıya imza attı.
Moda 2 Mart 2016 - 11:35

Her sezon modanın kalbinin attığı ve dünyaca ünlü markaların yeni koleksiyonlarının görücüye çıktığı Milano Moda Haftası'nda dördüncü kez yer alan marka, ülkemiz adına büyük bir gurur yaşattı.

Desa Nineteenseventytwo Foto: Bülten

28 Şubat Pazar günü Carlton Hotel Baglioni’de binasında moda dünyasının önemli isimlerini bir araya getirerek yeni koleksiyonunu tanıtan marka, benzersiz deri kalitesi, usta işçiliği ve dünya moda trendlerini yansıtan modern tasarımlarıyla büyük ilgi topladı.

Dünyaca ünlü Amerikalı tasarımcı Tonya Hawkes'ın kreatif direktörlüğünü yaptığı  koleksiyon, modern, minimal ve net çizgileri, geometrik desenleri, renk kombinleri, ilhamını doğadan alan renkleri ve özgün detaylarıyla Milano Moda Haftası'na çarpıcı bir giriş yaptı.