Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Türk ünlülerin cadılar bayramı kostümü
Türk ünlülerin cadılar bayramı kostümü
Her yıl dünyada büyük bir coşkuyla kutlanan Cadılar Bayramı, Türkiye'de de büyük ilgi gördü.
Moda 1 Kasım 2016 - 14:33

Asmalımescit’te gerçekleşen partiye Partiye Irmak Ünal, Semih Öztürk,Kudretülayn Matur, Tanju Babacan, Bilge Öztürk, Berna Öztürk gibi isimler katıldı.

Tanju Babacan
Moda tasarımcısı Tanju Babacan, kendine has stiliyle partiye katıldı. Beyaz-sarı bir takım elbise tercih eden Babacan’ın kostümünde dikkat çeken detay ise yumurta baskıları oldu. Tanju Babacan, ilginç kostümünü yine yumurta şeklinde gözlükleriyle tamamladı.
tanjubabacan
Berna Öztürk
Her zaman cesur kıyafet seçimleriyle adından söz ettiren Berna Öztürk, geceye Marilyn Monroe kostümüyle katıldı. Öztürk, 1953 yapımı Gentlemen Prefer Blondes (Erkekler Sarışınları Sever) filminde, Marilyn’in hayat verdiği Lorelei Lee karakteriyle gecede yer aldı.
bernozturk
Bilge Öztürk
Siyahlar içinde partiye katılan Bilge Öztürk, gotik makyajı, göğüs dekolteli elbisesi ve platform topuk ayakkabılarıyla seksi bir drakula olarak gecede boy gösterdi.
bilgeozturk

Irmak Ünal
Oyuncu Irmak Ünal, geceye oldukça iddialı makyaj ve kostümleriyle katılanların aksine, siyahlar içinde ve sadece gözüne uyguladığı örümcek ağı makyajıyla katıldı.
irmakunal

Son güncelleme: 14:34 - 01.11.2016