Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Türkiye’nin başarılı androjen modeli Ferhat Şirin Fransız La Perla dergisine konuştu
Türkiye’nin başarılı androjen modeli Ferhat Şirin Fransız La Perla dergisine konuştu
Androjen model ve gazeteci Ferhat Şirin, Fransız La Perla dergisinin Haziran sayısı için objektif karşısına geçti. Şirin, "Moda dünyası artık cinsiyetsiz" dedi.
Moda 31 Mayıs 2016 - 20:01

SEDA TÜRKOĞLU/SÖZCÜ

Türkiye’nin en ünlü androjen modeli Ferhat Şirin, Fransız La Perla dergisine konuştu. Moda dünyası ve cinsiyet konusu üzerine önemli açıklamalar yapan Şirin, aynı zamanda La Perla’ya poz verdi.

androjen-model-ferhat-sirin-la-perla-fransa-3

Androjen model Ferhat Şirin, Fransız La Perla dergisine röportaj verdi.

Moda tasarımcısı Şafak Tokur’un 2016 Mercedes-Benz Fashion Week’de görücüye çıkardığı “Başımız üstünde yeriniz var” koleksiyonu ile birlikte La Perla’ya poz veren Şirin, “Bu koleksiyonu Avrupa moda sayfalarına taşımak ayrı bir heyecan” şeklinde konuştu.

androjen-model-ferhat-sirin-la-perla-fransa-1

Androjen model ve gazeteci Şirin, “Temmuz ayında İtalyan Vogue dergisi için Roma’da objektif karşısına geçeceğim. Dünyada moda artık cinsiyetsiz. Ben de bir androjen olarak moda dünyasında olduğum gibi yer alabildiğim için çok mutluyum” dedi.

Androjen model Ferhat Şirin, Fransız La Perla dergisine röportaj verdi.

Başarılı model, röportajın fotoğraf çekimi için İngiltere’de modellik ve oyunculuk yapan Yahya Doğu Demir ile objektif karşısına geçti. Ebru Gündeş’in “Yaparım bilirsin” klibiyle dikkatleri üzerine çeken Demir, “Böyle kaliteli bir ekiple çalışmak beni çok mutlu etti” şeklinde konuştu.

Yahya Doğu Demir

Yahya Doğu Demir

Ferhat Şirin, 2015 Mercedes-Benz Fashion Week’de final mankeni olarak podyuma çıkmıştı. Şirin, Türkiye’de ve Avrupa’da modellik çalışmalarına devam ediyor.

Son güncelleme: 20:02 - 31.05.2016