Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Türkiye’nin stilleriyle en uyumlu çifti hangisi?
Türkiye’nin stilleriyle en uyumlu çifti hangisi?
Aşklarıyla ilham kaynağı olan ünlüler, şimdi de stilleriyle takipçilerini imrendiriyor.
İmge BALIK
Moda 9 Kasım 2016 - 06:57

Onlar, önce kariyerleri sonra da aşklarıyla sık sık gündemde yer eden ünlü çiftler. Türkiye’nin en çok sevilen çiftleri arasında yer alan isimler, aşklarındaki uyum kadar stilleriyle adından söz ettiremeye başladı.

İşte aşkları ve stilleriyle ilham kaynağı olan ünlü çiftler.

Beren Saat – Kenan Doğulu
2012 yılından beri birlikte olan çift, 2014 yılında Amerika'da dünya evine girdi. Katıldıkları davetlerde ya da sokakta, onları nerede görürseniz görün her zaman bir uyum yakalamak mümkün.

38-19

Neslihan Atagül – Kadir Doğulu
Şüphesiz son zamanların en gözde çifti olarak kabul edilen Neslihan Atagül  ve Kadir Doğulu, Temmuz 2016'da da evlendi. Atagül her zaman şık ve trend öncüsü stiliyle adından söz ettirirken, Kadir Doğulu da en az Neslihan Atagül kadar trendleri takip eden bir sokak görünümü sergiliyor.

kadir
Sinem Kobal – Kenan İmirzalıoğlu

Mayıs, 2016'da evlenen çift, Türkiye'nin en çok sevdiği çiftleri arasında yer alıyor. Sinem Kobal’ı günlük hayatında sıklıkla jean pantolonlar içinde, rahat parçalarla görsek de, Kenan İmirzalıoğlu’nun seçimi ağırlıklı olarak klasiklerden yana. Ancak son zamanlarda Sinem Kobal’ın stiline biraz daha yakından baktığımızda giderek klasikleşen stilini görmek mümkün.

kenan-imirzalioglu-ic

Aslı Enver  – Murat Boz
2016 yılında yeni bir ilişkiye başlayan Aslı Enver ve Murat Boz, özellikle sosyal medyanın yeni gözde çiftlerinden. Her zaman rahat bir sokak stili tercih eden çift, aralarındaki uyuma özen gösteriyor. Çiftin sokak modasındaki uyumları birlikte giydikleri forma, tişört, mont ve aksesuar seçimlerine kadar yansıyor.

muratasli

Serenay Sarıkaya – Kerem Bursin
Hem stilleri hem de aşklarıyla yakın markajda olan çift, Türkiye’nin favori çiftleri arasında ilk sıralarda yer alıyor. Yer aldıkları marka iş birlikleri bir yana, özel davetlerde de her zaman uyumlu ve cool bir imaj çiziyor.

serenayy

Fahriye Evcen – Burak Özçivit
Çiftin sokak stilindeki uyumları, aksesuar seçimlerine kadar gidiyor. Sokak stilinde uyuma oldukça özen gösteren çift, pek çok kez “Türkiye'nin En Sevilen Çifti” seçildi.

burakfahriye

Son güncelleme: 12:04 - 09.11.2016