Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Üç ayrı koleksiyon, üç ayrı kadın
Üç ayrı koleksiyon, üç ayrı kadın
2016-2017 Sonbahar-Kış genç ve enerjik bir görünüme sahip olacaksınız.
Moda 17 Ekim 2016 - 13:49

Cesur, her daim kendine güvenen kadınların markası Love my body 36-50 beden aralığında sunduğu sayısız alternatiflerle 2016-2017 Sonbahar-Kış trendlerini yakalayarak sizi şıklığa kavuştururken aynı zamanda genç ve enerjik bir görünüme sahip olmanızı sağlıyor.

Yeni sezonda doğanın renkleriyle birlikte sonbahar ruhundan ilham alan, her bedende şıklığı vadeden marka, Women, Girl ve Dark koleksiyonlarıyla farklı kimliklerde gece ve gündüz dinamik bir hayatı simgeliyor.

WOMEN KOLEKSİYONU
En çok talep edilen, hit ve vazgeçilmez parçaların yer aldığı Women koleksiyonu arzu edilen net duruşu sergiliyor. 2016-2017 Sonbahar-Kış sezonunun trend renkleri arasında yer alan kahve, safran, bej, haki ve bordonun; pamuk ve viskon gibi doğal kumaşlarda boyut kazandırılarak, belirgin kadın siluetleriyle buluşturulduğu Women koleksiyonu jakar dokular, desenlerle hareketlendirilen cigarette pantolonlar, mini erkek yaka bluzler, koza formlu, uzun desenli ceketler, çizgi, ekose detaylarıyla hareketlilik kazanan yün kabanlar ve rahat kesimli formlardaki elbiselerle sınırsız seçenek sunuyor.
lmbody
GIRLS KOLEKSİYONU
Girls koleksiyonu klasik formları özgün bir moda anlayışıyla yeniden günümüzün modası çerçevesinde yorumladığı dinamik çizgileriyle değişik şekillerde kombinlenebilen parçaları farklı kimliklerde yansıtıyor 70'lerden izler taşıyan İspanyol paça pantolonları bilek boylarda kesilerek, gömlek manşetleri genişletilerek moda tarihinde geçişler sağlayan Girls koleksiyonu spor kumaşlar, pul ve deri detaylarla bütünleşen hareketli baskılarıyla ruhunuzu renklendiriyor. Zamansızlık, rahatlık ve spor çizgilerin ön plana çıktığı koleksiyon gününüzün her anına eşlik ediyor.
lovemybody
DARK KOLEKSİYONU
Özel günler ve davetlerin kurtarıcısı niteliğindeki Dark koleksiyonu ise; her konsepte uyum sağlamanıza yardımcı oluyor. Zarif detayların hakimiyetini koruduğu koleksiyon Love my body kadınlarını iddialı ve çarpıcı bir görünüme kavuşturuyor.

Pul, payet ve keskin detaylarla birlikte şifon kumaşların yalın kesimlerle harmanlandığı elbiseler sade şıklığın anahtarını sunuyor. Dark koleksiyonu pantolon ve bluz takımları, tulumlarla da farklı alternatifler vadediyor.

14702512_661704767330638_8012695722017541033_n