Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ünlülerin favori çanta markaları
Ünlülerin favori çanta markaları
Her adımını merakla takip ettiğimiz, ikonik ünlülerin favori çanta markaları...
Moda 1 Eylül 2016 - 12:51

Stilin tamamlayıcı parçalarından bir tanesi çanta. Özellikle kadınlar için bir tutku olan çantalar, dünya yıldızlarının elinde göründüğü zaman ise ayrı bir kalp çarpıntısına neden oluyor. Peki her adımını merakla takip ettiğimiz, ikonik ünlülerin favori çanta markaları hangisi dersiniz? İşte yanıtı.

Blake Lively
Hamilelik dönemlerinde bile asla stilinden ödün vermeyen ikonik güzel Blake Lively’nin çanta favorisi de yine modanın ikonik markalarından Chanel.
46e56cdbec1dba58325c36f05f2c563d
Rihanna
Son yıllarda stiliyle adından söz ettiren Rihanna, söz konusu çanta olduğunda ünlü Fransız markası Louis Vuitton’u seçiyor.

rihanna-jw-anderson-pinstriped-skirt

Kendall Jenner
Tüm markalar onu giydirmek, aksesuarlarını üzerinde görmek için peşinden koşuyor. Kendall Jenner, çanta konusunda tercihini ise  Givenchy ve Celine’den yana kullanıyor.
main.original.640x0c

Margot Robbie

Son günlerde Suicide Squad filmiyle adından söz ettiren Margot Robbie, pek çok çanta markasıyla görünse de favorisi Gucci. Güzel oyuncunun sokak görünümünde Gucci’nin pek çok farklı koleksiyonunu görmek mümkün.

margotKylie Jenner
Kardashian- Jenner ailesinin en küçük üyesi olan Kylie Jenner’ın favori çanta markası ise Balenciaga.
kylie

Son güncelleme: 13:01 - 01.09.2016