Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ünlülerin şişko eleştirilerine yanıtları
Ünlülerin şişko eleştirilerine yanıtları
Kiloları eleştirilince böyle yanıt verdiler.
Moda 10 Mayıs 2016 - 12:50

Onlar müzik ve televizyon dünyasının en ünlü isimlerinden. Dışarıdan bakıldığında her ne kadar kusursuz gibi görünseler de onların da baş etmekte zorlandığı konular var. Tıpkı sahip oldukları  fazla kilolar gibi. Pek çoğu fazlalıklarıyla olmaktan mutlu olsa da, onlara gelen eleştiriler oldukça acımasız. Tabii bu eleştirilere maruz kalan ünlülerin yanıtları da… İşte ‘şişko’ eleştirilerine maruz kalan ünlülerin verdiği  cevaplar.

Adele
“Ben bir müzisyenim. Kulaklar için müzik yapıyorum, gözler için değil. Bir müzik dergisi olan Rolling Stone’un kapağına çıkmak istiyorum, moda dergisi Vogue’un değil! Ayrıca ben müziğimle ve varoluşumla, kadınların çoğunluğunu temsil ediyorum. Bundan da gurur duyuyorum!”
adele

Jennifer Lawrence
“Hollywood’a göre ben obezim! Bunu umursamıyorum, kadınsı kıvrımlara sahibim. Asla standartlara uymak için kendimi aç bırakmayacağım”

Demi Lovato
Kendisine Twitter üzerinden gelen pek çok “Kilo ver, şişkosun” yorumlarının üzerine, geçmişte yaşadığı hastalıkların kilo verme kaygısı kaynaklı olduğunu hatırlattı ve “Herkes eşittir, herkesin bir ruhu vardır. Herkes sevilmeyi hak eder” diyerek insanları empatiye davet etti.

demi

Kate Upton
Upton ise, “Kilo vermek için kendimi aç bırakamam. Sağlıklı ve mutlu olmak, hayattan zevk almak istiyorum. Yemek yemediğim zaman ise sersefil hissediyorum, o zaman hayattan zevk alamam” diyerek yanıtladı.

 

Son güncelleme: 13:59 - 10.05.2016